• آخرین های اقتصاد
  • محبوبترین های اقتصاد


 

اخبار فلزات: در مراسم پایانی دومین دوره جشنواره وب و کسب‌وکارهای بنگاه‌های صنعتی، معدنی و تجاری از 15 بنگاه صنعتی، معدن و تجاری در سه بخش بنگاه‌های بزرگ، متوسط و کوچک با اهدای لوح سپاس و نشان‌های برتر تعاملات الکترونیک تقدیر به‌عمل آمد.
 به گزارش اخبار فلزات، در مراسم پایانی دومین دوره جشنواره وب و کسب‌وکار که با حضور جمعی از معاونان و مدیران ارشد وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان فناوری اطلاعات ایران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران اتاق بازرگانی و اصناف و جمع زیادی از خبرگان حوزه صنعت، معدن و تجارت و فضای مجازی کشور در محل سالن همایش‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، از 15 بنگاه صنعتی، معدنی و تجاری که بر اساس ارزیابی‌های تخصصی وب سایت‌هایشان حائز بیشترین امتیازات شده بودند، در سه بخش بنگاه‌های بزرگ، متوسط و کوچک با اهدای نشان‌های برتر تعاملات الکترونیک تقدیر شد.

در بخش بنگاه‌های بزرگ صنعتی شرکت‌های پتروشیمی مارون و کویرتایر به‌ترتیب نشان‌های نقره‌ای و برنزی تعاملات الکترونیکی، در بخش بنگاه‌های معدنی شرکت خالص سازان روی زنجان موفق به کسب تندیس بنگاه پیشرو در تعاملات الکترونیک و در بخش بنگاه‌های تجاری بزرگ بیمه سرمد بانک رفاه کارگران و بانک توسعه صادرات ایران به‌ترتیب تندیس‌های نقره‌ای و برنزی جشنواره را دریافت کردند.

در بخش بنگاه‌های متوسط صنعتی شرکت‌های گرین وب و کارا الکترونیک مبنا به‌ترتیب موفق به کسب نشان‌های نقره‌ای و برنزی تعاملات الکترونیکی، در بخش بنگاه‌های متوسط معدنی شرکت فرآورده‌های دیرگداز ایران موفق به کسب تندیس بنگاه پیشرو در تعاملات الکترونیکی شدند. در بخش بنگاه‌های تجاری متوسط نیز تندیس بنگاه پیشرو در تعاملات الکترونیکی به اتحادیه سراسری تعاونی‌های مصرف محلی ایران اهدا شد.

در بخش بنگاه‌های کوچک صنعتی شرکت فن‌آوری اطلاعات پارمیس نشان نقره‌ای و واحد تولیدی اوسا کفاش نشان برنزی تعاملات الکترونیک را دریافت کردند. در بخش بنگاه‌های تجاری کوچک نیز شرکت‌های بهینه پردازش و شهر فافا به‌ترتیب موفق به کسب نشان نقره‌ای و برنزی تعاملات الکترونیک شدند. جایزه بهبود جشنواره نیز در این بخش به شرکت حوله زمرد به‌واسطه بهبود وضعیت وب سایت این شرکت نسبت به دوره نخست جشنواره تعلق گرفت. و با اهدای تندیس بنگاه پیشرو در تعاملات از این شرکت نیز تقدیر به‌عمل آمد.

در بخش خارج از مسابقه این دوره از جشنواره از میان شرکت‌های عضو انجمن دارندگان نشان استاندارد ایران، شرکت‌های گروه صنعتی بارز، صنایع پلیمر اسپادانا و شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان حائز بیشترین امتیازات شدند و از آن‌ها با لوح سپاس و تندیس یادبود جشنواره تقدیر شد. همچنین در بخش سازمان‌های استانی پیشرو از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس به‌واسطه بیشترین مشارکت و همراهی در برگزاری جشنواره تقدیر به‌عمل آمد.

گفتنی است که این جشنواره به همت دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت و با مشارکت و سازماندهی علمی و اجرایی بخش خصوصی و با همکاری معاونت‌های تخصصی، سازمان‌های تابعه و استانی وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان فناوری اطلاعات، مرکز ملی فضای مجازی، اتاق بازرگانی و اصناف کشور برگزار شد.

گفت و گوها

ماهنامه اخبار فلزات

cache/resized/a88afb2e5de6abe3f650d83fa09e28ee.jpg
چهل و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه
cache/resized/5cc87f56bb103a1caa0110d14b7fc327.jpg
چهل و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه
cache/resized/c141fc836a5382ce9abebc9b5e91ec94.jpg
چهل و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه
cache/resized/6c220d3a8bcde9f0ffa06402fad1f7cc.jpg
چهل و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه
cache/resized/15fa68ba0f5da770c0543626ce041543.jpg
سرمقاله/ عبدالوهاب سهل‌آبادی/ رئیس خانه صنعت،
cache/resized/b7f512f115ec95fd20cd5ed4e7c0c2c2.jpg
چهل و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه
cache/resized/e6d4a9ee9638771f9e0d18b472b7ceab.jpg
چهل و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه
cache/resized/af980bc3bfd78b60a778dabb7ae438ee.jpg
چهل و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family