قائم مقام ایمیدرو از نهایی شدن تدوین 3 طرح جامع فولاد، زغال سنگ و سرب و روی خبر داد. به گزارش اخبارفلزات به نقل از دنیای معدن، عباس نعیمی در
تولید روزانه فولاد خام چین با 8700 تن افزایش هفتگی، برای دهه اول کاری و بعد از تعطیلات هفته طلایی چین (9 الی 19 اکتبر)، به طور متوسط به 2.94 میلیون
ذی نفعان و طرف های قرارداد احداث کارخانه کنسانتره سنگ­آهن «مجتمع فولاد خراسان»، در محل احداث پروژه در سنگان خواف گرد یک میز نشستند تا ضمن بررسی وضعیت
 رییس هیات مدیره شرکت فولاد اکسین: اکسین در مسیر اصلی خود قرار گرفته است. به گزارش اخبارفلزات به نقل از روابط عمومی شرکت، روز دوشنبه ۲۹ مهرماه
جلسه ارزيابی عملکرد شش ماهه ذوب آهن اصفهان با حضور مدیرعامل و دیگر مدیران ارشد تاصیکو و مدیران شرکت ذوب آهن اصفهان به صورت ویدئو کنفرانس 30 مهرماه در
جلسه ارزيابی عملکرد شش ماهه ذوب آهن اصفهان با حضور مدیرعامل و دیگر مدیران ارشد تاصیکو و مدیران شرکت ذوب آهن اصفهان به صورت ویدئو کنفرانس 30 مهرماه در
 • تدوین 3 طرح جامع فولاد، زغال سنگ و سرب و روی نهایی شد

 • افزایش تولید فولاد خام و کنسانتره سنگ آهن چین

 • پروژه سنگان فولاد خراسان، جنبه ملی دارد

 • اکسین کانون پروژه عظیم گوره به جاسک است

 • ذوب آهن اصفهان از زیان انباشته خارج شد​

 • ذوب آهن اصفهان از زیان انباشته خارج شد​

یادداشت


اخبار فلزات: تحریم‌ها در چند سال گذشته باعث شده بود تا به‌دلیل عدم ورود تکنولوژی‌های نوین و ...
شرایط در بازار فولاد کشور به‌گونه‌ای است که این صنعت نیاز به حمایت همه‌جانبه از سوی دستگاه‌های ...
اخبار فلزات: رئیس انجمن تولیدکنندگان مقاطع برنجی ادغام وزارتخانه‌های صنایع و معادن و بازرگانی را ...
اخبار فلزات: طی سال 1394 شرایط بازار فولاد به‌گونه‌ای پیش رفت که به عقیده فعالان و دست‌اندرکاران ...
اخبار فلزات: مدیرعامل شرکت فناوری ذوب آذر آلکو ادغام وزارتخانه های صنایع و معادن و بازرگانی را عامل ...
اخبار فلزات: در آغاز فعالیت دولت یازدهم بخش معدن و صنایع معدنی با رکود عمیقی مواجه شده بود و طی دو ...
اخبار فلزات: رئیس خانه اقتصاد ایران، خواستار سپردن کارهای معدن به فعالان این بخش به‌عنوان یکی از ...
اخبار فلزات: قائم مقام خانه صنعت و معدن ایران بهبود محیط کسب را مهمترین انتظار فعلان بخش‌های مختلف ...
اخبار فلزات: مدیرعامل شرکت کارگزاری باهنر انتخاب مدیران زبده را متضمن بهبود شرایط اقتصادی و به ...
اخبار فلزات: عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی شرایط سرمایه گذاری در ...
اخبار فلزات: مدیرعامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان انتظار بخش صنعت فولاد از دولت آتی را اولویت دادن به ...
اخبار فلزات: یکی از معضلات تولیدکنندگان در ایران، تامین مالی برای احداث واحدهای تولیدی است. در ...
 • Prev

طی ماه‌های گذشته و به‌دنبال التهابات در بازار فولاد، فولادسازان موظف شدند ۶۰ درصد تولیدات خود را در بورس کالا عرضه کنند. این الزام از سوی برخی فعالان صنعت فولاد با اعتراض و مخالفت روبه‌رو شد.

برخی فولادسازان این الزام را رعایت نکردند و درنهایت از سوی سازمان‌های نظارتی احضار شدند. درنتیجه انجمن تولیدکنندگان فولاد در نامه‌ای خطاب به مدیرعامل سازمان حمایت تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان، خواستار توقف فشارهای اخیر واردشده به تولیدکنندگان شمش برای عرضه‌های مازاد بر نیاز داخلی شده است.
این انجمن تاکید کرده به جای فشار بر فولادسازان بر تشخیص نیاز واقعی صنایع پایین‌دستی و حذف واسطه‌گری در بورس کالا تمرکز شود.

حذف واسطه‌گری در بورس کالا

در مصوبه مورد بحث، مزیت‌های نسبی و توجیهی هر یک از واحدهای فولادی نادیده گرفته شده است. علاوه بر این، به میزان خودمصرفی هر یک از واحدهای تولیدی توجهی نشده است. همچنین توسعه صادرات هر یک از واحد‌های فولادی با وجود تاکیدات رئیس‌جمهوری، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر مقامات کشور در نظر گرفته نشده است. در همین حال تولیدات خاص شرکت‌ها (به‌طور مثال، برای صنایع دفاعی و مراکز حساس کشور) لحاظ نشده است. در ادامه نحوه تامین مواد اولیه واحدهای فولادی به‌ویژه واحدهای ذوب القایی مورد توجه قرار نگرفته است. همچنین به تناسب عرضه و تقاضا در بورس کالا با تمرکز بر نیاز واقعی صنایع پایین‌دستی و حذف واسطه‌گری در بورس کالا توجه نشده است. در این میان، بسیاری از واحدهای تولیدکننده شمش نسبت به تامین مواد اولیه خود معترض هستند و تاکید می‌کنند سهمیه مصوب آهن اسفنجی در اختیار این واحدها قرار نمی‌گیرد. در همین حال، قراضه مورد نیاز واحدهای ذوب نیز به دشواری و با قیمت بالا تامین می‌شود. درنتیجه تولیدکنندگان شمش به روش القایی اعتقاد دارند الزام آنها به عرضه محصول در بورس کالا و فروش با قیمت مصوب به منزله متضرر شدنشان است. با توجه به موارد یادشده، بسیاری از تولیدکنندگان خواستار لغو یا تعدیل الزام ۶۰ درصدی شمش فولاد در بورس کالا هستند.
انجمن تولیدکنندگان فولاد نیز در نامه یادشده پیشنهادهایی را برای توقف فشار بر واحدهای فولادی ارائه داده است. از جمله آنکه بازرسی‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان‌های مربوط در استان‌ها و سایر نهادهای نظارتی به‌جای تمرکز بر عرضه شمش در بورس کالا بدون در نظر گرفتن الزامات و مقدمات آن، برتخصیص آهن اسفنجی این واحدها با قیمت‌های مصوب توجه کنند. بدیهی است در همین راستا، تثبیت ضرایب قیمتی زنجیره فولاد و رعایت مصوبات پیشین لازم‌الاجراست. پیشنهاد بعدی انجمن حداکثر شدن نظارت بر بازار آهن قراضه است. بازار قراضه درحال‌حاضر آشفته‌ترین و در عین حال کلیدی‌ترین بازار مواد اولیه فولاد کشور است؛ بنابراین باید با نظارت بیشتر امکان تامین مواد اولیه واحدهای فولادی با قیمت مناسب فراهم شود. اصلاح قیمت پایه شمش فولادی در بورس کالا از دیگر درخواست‌های مطرح‌شده از سوی اعضای این انجمن است. بدین شکل که مطابق روال سال‌های قبل از ۹۷، هریک از عرضه‌کنندگان بتوانند براساس بهای تمام‌شده خود و در نظر گرفتن تقاضای موثر، مطابق با مقررات بورس کالا، قیمت پایه را اعلام کنند.

فشار بر فولادسازان را متوقف کنید

سیدرضا شهرستانی، عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد در گفت‌وگو با صمت و درباره مخالف انجمن فولاد با موظف بودن تولیدکنندگان فولاد به عرضه ۶۰ درصد تولیدات خود در بورس کالا گفت: رعایت عدالت و تعادل در مصوبات مطرح‌شده برای زنجیره فولاد ضروری است، چراکه زمینه تداوم تولید را فراهم می‌کند. براساس مصوبه موردبحث تولیدکنندگان شمش موظفند ۶۰ درصد محصولات خود را در بورس عرضه کنند. در همین حال نوردکاران نیز موظف هستند براساس میزان خرید شمش از بورس کالا، ۶۰ درصد محصول نهایی خود را در این بازار عرضه کنند. اما در مصوبه مورد بحث نکاتی اساسی مورد توجه قرار نگرفته است. ازجمله آنکه در فرآیند تولید شمش به محصول نهایی، پرتی نداریم اما ۸۰ درصد آهن اسفنجی به شمش تبدیل می‌شود. یعنی در فرآیند تولید شمش از آهن اسفنجی ۲۰ درصد پرتی داریم که باید مورد توجه قرار گیرد. بنابراین انتظار می‌رود این تفاوت‌ها لحاظ شود.
شهرستانی تاکید کرد: درحال‌حاضر آهن اسفنجی در قالب سهمیه در اختیار واحدهای ذوب قرار می‌گیرد. با این وجود، این سهمیه‌ها به طور کامل رعایت نمی‌شود و شاهد تغییر و اختلاف در قیمت‌های مقرر شده هستیم. بر همین اساس، اعضای انجمن تولیدکنندگان فولاد در جلسه اخیر خود پیشنهاد کرده که آهن اسفنجی نیز در بورس کالا عرضه شود. انتظار می‌رود با عرضه این محصول در بورس کالا زمینه شفافیت هرچه بیشتر معاملات از حجم عرضه تا قیمت‌ها فراهم شود. بر همین اساس نیز مقرر شده در هفته جاری جلسه دیگری میان تولیدکنندگان واحدهای ذوب و آهن اسفنجی برگزار و نتیجه نهایی درباره آن اخذ شود.

رفع ابهام از کاستی در زنجیره فولاد

گفتنی است در ماه‌های اخیر بسیاری از نوردکاران و تولیدکنندگان محصولات طویل فولادی نسبت به کمبود عرضه شمش در بورس کالا معترض بوده‌اند. این تولیدکنندگان اعتقاد دارند واحدهای ذوب با عرضه مهندسی شده و قطره چکانی شمش خود در بورس کالا، زمینه رشد قیمت‌ها را فراهم می‌کنند. بنابراین بر اجرای مصوبه عرضه ۶۰ درصد تولید واحدهای ذوبی در بازار داخلی تاکید دارند و آن را راه‌حلی برای رفع مشکلات خود در تامین مواد اولیه می‌دانند. حال نظر این عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد را در این باره جویا شدیم. شهرستانی گفت: بررسی اعداد و ارقام تولید در حلقه‌های گوناگون زنجیره فولاد، بسیاری از ابهامات را رفع می‌کند. مجموع تولید محصولات فولادی ما برابر ۳۰ میلیون تن برآورد می‌شود. که ۱۱ میلیون تن آن تختال است. سالانه حدود ۱۹ میلیون تن شمش طویل تولید می‌شود. بنا بر آمار سال گذشته از مجموع ۱۹ میلیون تن یادشده، مجموع مصرف شمش (بیلت) در کشور برابر ۷.۵ میلیون تن گزارش شده است. از این مقدار اگر ۴.۵ میلیون تن آن که به خودمصرفی نرسیده را در نظر نگیریم، ۳ میلیون تن باقی می‌ماند.

منظور از شمش خودمصرفی، واحدهایی هستند که ذوب و نورد را در کنار هم دارند. ازجمله این واحدها می‌توان به ذوب آهن اصفهان، فولاد خراسان و... اشاره کرد. یعنی براساس آمار تولید در سال گذشته می‌توان این‌گونه برداشت کرد که سالانه نیاز به عرضه حدود ۳ میلیون تن شمش فولاد در بورس کالا وجود دارد. یعنی حدود ۲۵۰ هزار تن شمش در هر ماه. درواقع درحال‌حاضر هیچ کمبودی در عرضه شمش به بورس کالا وجود ندارد.
شهرستانی در پاسخ به سوالی مبنی بر دلیل اعتراضات نوردکاران و انتقاد نسبت به کمبود عرضه شمش در بورس کالا گفت: تولیدکنندگان حلقه‌های پایین‌دستی زنجیره فولاد تمایل دارند حجم بالایی شمش حتی بیش از نیاز داخلی در رینگ معاملات بورس کالا عرضه شود تا بدین‌ترتیب، رقابتی روی عرضه‌ها شکل نگیرد و این محصول با کف قیمت معامله شود. اما این اقدام به منزله ایجاد رانتی در بازار خرید و فروش فولاد است که با آن مخالف هستیم.

کمبود مواد اولیه نداریم

محمد کشانی، عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در گفت‌وگو با صمت تاکید کرد: تولید فولاد در کشور مازاد نیاز داخلی است. بررسی آمار تولید و صادرات فولاد و محصولات وابسته به آن در سال گذشته نیز موید همین نکته است. در سال جاری نیز با توجه به رکود اقتصادی که بر کشور سایه افکنده و محدودیت‌های دولت در کسب درآمد، از یک‌سو پروژه‌های عمرانی به‌شدت کاهش یافته‌اند و از سوی دیگر، ساخت‌وسازی جریان ندارد؛ بنابراین با توجه به آنکه تولید فولاد در سال جاری افزایش خواهد یافت، هیچ کمبودی در تامین نیاز داخلی نداریم. ضرورت کشور هم درحال‌حاضر تامین نیاز داخلی است. در ادامه با توجه به مازاد نیاز تولید فولاد در بازار داخلی، صادرات اهمیت می‌یابد. وی افزود: بنابراین با اولویت نگاه به داخل و تامین نیاز حلقه‌های پایین‌دستی زنجیره فولاد، مازاد تولید هر حلقه باید صادر شود.

اجرای مصوبات ضروری است

این عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد درباره اختلاف‌نظر میان تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان شمش درباره عرضه و مصرف این محصول واسطه‌ای گفت: تعداد شرکت‌هایی که شمش تولید خود را در بورس کالا عرضه می‌کنند، محدود هستند. سالانه حدود ۴ تا ۵ میلیون شمش ازسوی واحدهای القایی تولید می‌شود. اغلب این شرکت‌ها تولیدات خود را در بورس عرضه نمی‌کنند؛ بنابراین فشار بر شرکت‌هایی وارد می‌شود که بورسی و به نوعی وابسته به دولت هستند و امکان صادرات هم دارند و اصولا با هدف توسعه صادرات احداث شده‌اند.
بنابراین اگر همه تولیدکننده‌ها موظف بودند بخشی از محصولات خود را براساس فرمول پیشنهادی انجمن تولیدکنندگان فولاد، در بورس کالا عرضه کنند، هیچ محدودیتی نداشتیم.
اما برخی تولیدکننده‌ها هنوز به عرضه محصول خود در رینگ معاملا بورس کالا مجاب نشده‌اند؛ درنتیجه شاهد تفاوت قیمت میان شمش عرضه شده در بورس کالا و بازار آزاد هستیم.
بدون تردید الزام همه شرکت‌ها به عرضه محصولاتشان در بورس اقدام  درستی به نظر می‌رسد. تا تمام این شرکت‌ها مجاب نشوند عرضه‌های خود را به بورس بیاورند، تفاوت نرخ میان بازار آزاد و بورس کالا وجود خواهد داشت. این تفاوت قیمتی به منزله رانت است.

ضعف در نظارت

وی گفت: واحدهایی که حاضر به عرضه محصول خود در بورس نیستند به این معناست که رانت‌پذیر هستند. وزارت صنعت، معدن و تجارت همه شرکت‌ها را به عرضه محصولات خود در بورس کالا موظف کرده است. اما این واحدها، این درخواست را اجرای نمی‌کنند. متاسفانه نظارتی هم بر روند عرضه شدن یا نشدن این محصولات در بازار بورس وجود ندارد.
این مشکل را باید ناشی از ضعف نهاد‌های نظارتی دانست که به این بخش ورود نمی‌کنند و اقدامی را بهبود شرایط ترتیب نمی‌دهند.
شهرستانی در پاسخ به شبهه‌ای مبنی بر عرضه قطره‌چکانی شمش در بورس کالا با هدف رشد قیمت‌ها گفت: دولت میزان عرضه شرکت‌ها را در قالب سهمیه‌بندی مشخص کرده است. اما تنها برخی شرکت‌ها که اغلب در رده واحدهای بزرگ هستند، این الزام را رعایت می‌کنند. اگر همه شرکت‌ها مطابق سهمیه مشخص شده انجام دهند، هیچ‌‌گونه کمبودی نخواهیم داشت. بنابراین باید تاکید کرد مشکل در عدم‌نظارت بر اجرای قوانین است، نه عرضه قطره‌چکانی.

K2_NEWS_NUMBER_CUSTOM 6429

گفت و گوها

 • صنعت سرب زمینه خوبی برای ارزآوری است

  مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی بهادری گفت: در ایران، قیمت انرژی شامل برق، گاز و... برای واحدهای معدنی بسیار پایین‌تر از سایر کشورهای دنیا در نظر گرفته می‌شود و به نوعی پس از یک محاسبه سرانگشتی می‌توان به این نتیجه رسید که نسبت با قیمت میانگین جهانی، انرژی ما اساسا رایگان است. به این ترتیب، اگر نزدیک به 50 واحد معدنی شمش سرب در بخش خصوصی به طور همزمان و بر اساس ظرفیت اسمی خود شروع به تولید کنند، تولید داخلی شمش سرب به رقمی خواهد رسید که علاوه بر تامین نیاز داخل، بخش اعظمی از آن را می‌توان صادر کرد و زمینه ارزآوری مطلوبی را برای کشور به وجود آورد.

  ادامه مطلب...
 • افزایش ظرفیت کارخانه تولید باسبار در سال جاری

  تحریم و بسته شدن مرزهای کشورها، ضربه سنگینی را به اقتصاد و صنعت یک کشور وارد می‌کند. شرکت صنایع مس شهید باهنر به عنوان اولین مجموعه متمرکز و مجهز تولید محصولات جانبی در شرایط سخت اقتصادی، نمایی دیگری از فعالیت خود را به نمایش گذاشت و در جهت خودکفایی کشور در میزان فروش و تولید محصولات جانبی مسی و آلیاژی رکوردهای مطلوبی را به ثبت رساند. تولید لوله‌های آلیاژی، مسی و همچنین سکه‌های آلیاژی ازجمله فعالیت‌های این شرکت موفق محسوب می‌شود. جهت آشنایی بیشتر با شرکت شهید باهنر به گزارش اخبارفلزات به نقل از خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با مجید ضیایی، مدیرعامل شرکت صنایع مس شهید باهنر، به گفت‌وگو نشسته است که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید:

  ادامه مطلب...
 • لازمه بقای اقتصاد کشور، حمایت از صنایع صادرات‌محور است

  دولت قصد دارد بخشی از سهام خود را در شرکت‌های بزرگ دولتی به بخش خصوصی واگذار کند و سال‌ها است که اصل خصوصی‌سازی را سرلوحه کار خود قرار داده است. به همین دلیل در این سال‌ها شرکت‌های بسیاری پای به عرصه صنعت فولاد نهاده‎‌اند. با این حال، مشکل بخش خصوصی صنعت فولاد، حکم‌رانی تفکر دولتی بر این صنعت است که چالش‌هایی را برای بخش خصوصی به وجود می‌آورد. ازجمله این تفکرات، می‌توان نحوه عرضه ورق در بورس کالا اشاره کرد که وزارت صنعت، معدن و تجارت از سال گذشته الزام کرد که همه معاملات به صورت نقدی انجام شود و بنابراین تولیدکنندگان نتوانستند با توجه به نیازها به تامین مواد اولیه بپردازند. بخش خصوصی انتظار دارد که دولت حامی این بخش باشد و آن را رقیب خود نبیند. در این رابطه به گزارش اخبارفلزات به نقل از خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با مجید یاریگر، مدیرعامل شرکت صنایع فولاد شهریار به گپ‌وگفت نشسته است که شرح آن را در ادامه خواهید خواند:

  ادامه مطلب...
 • همواره برای محصولات باکیفیت، تقاضا وجود دارد

  صنعت پروفیل و ورق آلومینیومی چند دهه می‌شود که به یکی از صنایع در حال توسعه کشور تبدیل شده است و با وجود اینکه رقابت منفی، اقتصاد ناسالم، نبود استاندارد تعریف شده و ... به این صنعت لطمات بسیار زیادی وارد کرده و موجب شده بسیاری از تولیدکنندگان به استفاده از ضایعات یا مواد اولیه نامرغوب روی بیاورند اما بسیاری از مجموعه‌ها همانند مجتمع آلومینیوم البرز توانسته است در این سال‌ها علاوه بر افزایش فروش، بهبود کیفیت و ایجاد تنوع در محصولات در جهت بهبود میزان رضایت‌مندی مشتریان نیز گام بردارد؛ به همین دلیل با محمد بخشی، مدیرعامل مجتمع آلومینیوم البرز گفت‌وگو کرده‌ایم که شرح آن را در ادامه آمده است:

  ادامه مطلب...
 • شاه کلید توسعه صنعت سرب و روی، در دستان بخش خصوصی است

  شرکت ملی سرب و روی ایران برای افزایش میزان تولید شمش سرب و روی، آن هم در شرایط شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های ناشی از آن، دستورالعمل‌هایی را در نظر گرفته است که همزمان می‌تواند با افزایش تولید، در مصرف انرژی نیز بهینه عمل کند. از طرفی این شرکت یکی از راهکارهای رسیدن به ظرفیت اسمی واحدهای معدنی سرب و روی را توجه دولت به بخش خصوصی می‌داند که با توجه به شهرت بخش خصوصی در سرعت عمل بالا در مقایسه با بخش دولتی، به نظر می‌رسد دولت می‌تواند به مثابه چتری بزرگ، این بخش را مورد حمایت خود قرار دهد تا مسیر تولید و افزایش کیفیت محصولات معدنی بتوانند جهش ناگهانی را تجربه کنند. در همین راستا، به گزارش اخبارفلزات به نقل از خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با علی‌اصغر صفری، مدیرعامل شرکت ملی سرب و روی ایران، گفت‌وگو کرده است که متن کامل آن را در ادامه می‌خوانید:

  ادامه مطلب...

ماهنامه اخبار فلزات

cache/resized/e0cdfb2494c2c040ca0c2c09d3d8de0d.jpg
سرمقاله/ علی اسماعیلی دبیر تحریریه / هیاهو برای
cache/resized/25170933fff78e3ea301a418cc9631c6.jpg
سرمقاله/ طهرانی خلج مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی
cache/resized/3b03a04d90a535bc35fc6c3001f902a5.jpg
سرمقاله / مصطفی رجبی عضو هیات مدیره و برنامه‌ریزی
cache/resized/bff7dd53750d218041996804c7c4a1db.jpg
سرمقاله / علی اسماعیلی دبیر تحریریه / مسیر
cache/resized/3f61347a300f1b28f4df16dc47d8eeb1.jpg
سرمقاله/ علی اسماعیلی دبیر تحریریه / کاهش
cache/resized/0c960277c2b9ee567fde86e9742839c0.jpg
سرمقاله/ علی اسماعیلی دبیر تحریریه / گسترش تجارت
cache/resized/a0aaca940d312066d8bb22021ae13c37.jpg
سرمقاله / علی اسماعیلی دبیر تحریریه / صنعت
cache/resized/5cd178fc5cb9d30bb4b06084fbd0c0d1.jpg
سرمقاله/علی اسماعیلی دبیر تحریریه/ بّوَد کز طرفی،
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family