جمعه, ۱۲ خرداد , ۱۴۰۲ Friday, 2 June , 2023 ساعت ×
آغاز فصل شکوفایی ذوب‌آهن با همت تلاشگران این شرکت
11 بهمن 1400 - 9:44
شناسه : 23890
مدیرعامل جدید ذوب‌آهن یکشنبه ۱۰ بهمن‌ماه در روز اول کاری خود در این شرکت، با حضور در یادمان شهدای ذوب‌آهن اصفهان و ادای احترام به این اسوه‌های ایثار، از همه تلاشگران شرکت خواست با اتحاد و همدلی درجهت دستیابی به اهداف این مجتمع عظیم صنعتی همت نمایند.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی ذوب‌آهن
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن، اظهار داشت: به استعداد تلاشگران ذوب‌آهن اصفهان ایمان دارم و مطمئن هستم که این بلندهمتان، توانایی رساندن شرکت به افق‌های روشن‌تر را دارند.

وی درجلسه‌ای که با حضور جمعی از معاونان و مدیران شرکت برگزار شد، به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و افزود: محورهای اقتصادی این بیانیه و همچنین خط‌مشی‌های اقتصاد مقاومتی را باید در بازنگری اهداف و استراتژی‌های شرکت مدنظر قرار دهیم و سپس با قدرت و روحیه جهادی، در جهت اجرای این برنامه‌ها با تمام وجود گام برداریم.

سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن، گفت: ذوب‌آهن اصفهان به لحاظ برخورداری از نیروهای متخصص، شرایط بسیار خوبی دارد و همه موظفیم در حوزه خود، ضمن شناسایی نیروهای متخصص، از وجود آن‌ها در جهت اجرای برنامه‌های شرکت بهره ببریم. البته برای توسعه این شرکت، تلاش‌های شبانه روزی بسیاری صورت گرفته است، بنابراین همگان وظیفه داریم با احساس مسئولیت در حوزه خود فعالیت کنیم.

رخصتی، بر لزوم جوان‌گرایی و بهره‌گیری ازتوان داخلی تاکید و بیان کرد: باید زمینه ارتقاء نیروهای جوان و متخصص شرکت را فراهم کرده و از پیشنهادات تحول‌زا استقبال کنیم تا نگرش جدیدی در شرکت حاکم شود.

وی با اشاره به اینکه ۴۰ درصد ظرفیت کارخانه فعال نیست، ادامه داد: باید با تمام وجود، برای فعال‌سازی این ظرفیت خالی تلاش کنیم و این موضوع بر هر برنامه دیگری ارجحیت دارد. ضمن اینکه تا پایان سال با رسیدن به تولید دو میلیون و ۸۰۰ هزار تن، رکورد جدید در تولید شرکت ثبت خواهیم کرد که این امر باید با جدیت دنبال شود. علاوه بر این با توجه به شرایط سخت اقتصادی، رسیدگی بیشتر به معیشت و رفاه کارکنان اهمیت ویژه‌ای دارد که بی‌شک با افزایش تولید و درآمد شرکت این امر محقق خواهد شد.

آیت الله رهبر مسئول دفتر هماهنگی تبلیغات اسلامی شرکت ذوب‌آهن، اذعان داشت: مدیریت جدید ذوب‌آهن با انجام اقدامات لازم بر مشکلات این شرکت غلبه می‌کند و به یاری خداوند متعال شاهد بهبود شرایط این کارخانه مهم خواهیم بود.

برگزاری جسله شورای معاونین شرکت

مرتضی یزدخواستی نایب رییس هییت‌مدیره شرکت ذوب‌آهن در جلسه معاونان از زحمات علی احمدیان رییس سابق هییت‌مدیره و منصور یزدی‌زاده مدیرعامل سابق شرکت به سبب زحمات و فعالیت‌هایشان برای ارتقای ذوب‌آهن قدردانی کرد و گفت: ایرج رخصتی، از جمله مدیران متخصص و فعال ذوب‌آهن است که تجربه گرانبهای ایشان در این شرکت، پشتوانه اصلی حل مشکلات کنونی و اجرای برنامه‌های جدید این مجتمع عظیم صنعتی است.

سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن نیز در این جلسه، ایجاد اشتغال را یکی از اولویت‌های اصلی سازمان دانست و تصریح کرد: باید منافع سازمان و منطقه را هم راستا قرار دهیم و به گونه‌ای فعالیت کنیم که توسعه سازمان و منطقه همراه هم محقق شود و منافع هر دو تامین شود.

رخصتی در پایان توجه به توانایی‌های داخلی ذوب‌آهن اصفهان را در همه فعالیت‌ها یک راهبرد اساسی ذکر نمود و خاطرنشان کرد: حل مسائل شرکت از جمله تامین مواد اولیه و افزایش بهره‌وری با استفاده از توان داخلی امکان‌پذیر است. در همین راستا امور شرکت با رویکرد اجرایی و همچنین با پی‌گیری مداوم و موردی به سرانجام می‌رسد که در نهایت موجب ارزش‌آفرینی برای سازمان خواهد شد. 
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.