سه شنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۲ Tuesday, 30 May , 2023 ساعت ×
آغاز همکاری مشترک شرکت اکتشاف صدرتامین با توسعه معادن پارس
28 آذر 1400 - 10:59
شناسه : 21979
نخستین قرارداد همکاری میان شرکت اکتشاف و حفاری صدرتامین و شرکت توسعه معادن پارس تامین در زمینه حفاری معادن استان سیستان و بلوچستان در زاهدان به امضا رسید.
ارسال توسط : منبع : ایرنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، قرارداد اجرای عملیات حفاری به متراژ سه هزار متر به روش مغزه‌گیری و دو هزار متر حفاری به روش پودری RC میان شرکت اکتشاف و حفاری صدرتامین و شرکت توسعه معادن پارس تامین از جمله شرکت‌های تابعه هلدینگ تاصیکو به امضا رسید. این اولین قرار داد همکاری میان شرکت حفاری با شرکت‌های تابعه صدرتامین و شستا است.

شرکت اکتشاف و حفاری صدرتامین از جمله شرکت‌های تخصصی هلدینگ صدرتامین در زمینه اکتشاف و حفاری است که از تیرماه سال ۱۴۰۰ فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است. لذا حوزه جغرافیایی فعالیت معدنی اکتشافی و استخراجی هلدینگ صدر تامین به ویژه معدن طلای شرکت توسعه معادن پارس تامین در استان سیستان و بلوچستان خواهد بود.

گفتنی است، شرکت اکتشاف و حفاری صدر تامین با چشم‌انداز شرکتی سرآمد و رقابتی در حوزه کسب و کارهای متعارف، پیشرو و نوین در زنجیره ارزش معدن و صنایع معدنی در تراز ملی و منطبق بر موازین توسعه پایدار فعالیت خود را بر پایه اکتشاف و حفاری تخصصی با سرمایه‌گذاری اولیه در حدود ۸۶۰ میلیارد ریال فعالیت خود را در زمینه اکتشافات آغاز کرده است که علاوه بر ارائه خدمات بروز تکنولوژی و حفاری به شرکت‌های معدنی مجموعه صدر تامین، یکی از شرکت‌های پیشرو در این زمینه محسوب می‌شود.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.