سه شنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۲ Tuesday, 30 May , 2023 ساعت ×
اتمام عملیات تثبیت برداشت روزانه یک میلیون مترمکعب گاز
22 آذر 1400 - 10:05
شناسه : 21717
تاج چاه شماره ۶۵ خانگیران به همت متخصصان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق و بدون تحمیل هزینه‌های سنگین عملیات با موفقیت تعویض و از افت برداشت روزانه یک‌ میلیون مترمکعبی گاز جلوگیری شد.
ارسال توسط : منبع : شانا
پ
پ

 به گزارش اخبارفلزات، بهروز راهداری درباره انجام موفقیت‌آمیز این عملیات، اظهار داشت: با توجه به نشت شدید داخلی شیرآلات تاج چاه ۶۵ خانگیران و نیز هم‌زمانی این اتفاق با سرمای هوا و نیاز شدید به گاز در شبکه توزیع، به همت متخصصان داخلی شرکت، عملیات تعویض تاج چاه شماره ۶۵ خانگیران در سریع‌ترین زمان ممکن انجام و چاه عملیاتی شد.

وی افزود: برای اجرای عملیات تعویض تاج چاه ۶۵ خانگیران، در ابتدا چاه به‌طور کامل ایمن و در کمترین زمان ممکن، ازسوی متخصصان بخش عملیات و تعمیرات سرچاهی با همکاری واحدهای مهندسی بهره‌برداری، ایمنی و آتش‌نشانی، عملیات بهره‌برداری و آزمایشگاه در شرایطی ایمن و بدون هیچ حادثه‌ای پایان یافت.

برداشت روزانه یک میلیون مترمکعب گاز

در همین حال، علی خیرآبادی رییس مهندسی نفت شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق، گفت: با برنامه‌ریزی دقیق و انجام هماهنگی‌های لازم و نظارت همکاران مهندسی بهره‌برداری این کار مهم محقق و برداشت روزانه یک‌ میلیون مترمکعب گاز از چاه یادشده تثبیت شد.

وی در پایان ضمن قدردانی از همکاران خدمات فنی، بهره‌برداری، اچ‌اس‌ئی و ترابری، خاطرنشان کرد: این عملیات توسط متخصصان و کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق و با استفاده از امکانات داخلی بدون استقرار دکل حفاری که خود مستلزم صرف هزینه بالا و افزایش زمان عملیات تعویض تاج چاه در آستانه فصل زمستان است، انجام و در نتیجه آن صرفه‌جویی قابل‌توجهی در هزینه و زمان تعمیرات شده است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.