یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱ Sunday, 5 February , 2023 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
ارائه بیش از پنج هزار خدمت درمانی رایگان توسط شرکت مس
01 خرداد 1401 - 11:22
شناسه : 28042
در شهرستان رودبار جنوب انجام شد؛ فرمانده بسیج شرکت ملی صنایع مس ایران با تاکید بر تداوم اردوهای جهادی و اهمیت سلامت مردم منطقه گفت: در نخستین اردوی جهادی سال 1401 به دو هزار و 537 نفر از مردم منطقه رودبار جنوب استان کرمان بیش از پنج هزار مورد خدمات درمانی رایگان ارائه شد.
ارسال توسط : منبع : مس‌پرس
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، عباس صفری فرمانده بسیج شرکت ملی صنایع مس ایران، با تاکید بر تداوم اردوهای جهادی و اهمیت سلامت مردم منطقه، اظهار داشت: در نخستین اردوی جهادی سال ۱۴۰۱، به دو هزار و ۵۳۷ نفر از مردم منطقه رودبار جنوب استان کرمان، بیش از پنج هزار مورد خدمات درمانی رایگان ارائه شد.

وی برگزاری اردوهای جهادی ازسوی شرکت مس را در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی دانست و افزود: اردوی جهادی درمانی شهید سلیمانی به همت گروه جهادی ثارالله بسیج مس در شهرستان رودبار جنوب کرمان برگزار شد.

صفری با اشاره به اینکه خدمات درمانی ارائه شده در بخش ذهکلوت روستای چاه‌ابراهیم و میل‌فرهاد به صورت رایگان صورت گرفته است، گفت: این دوره از اردوی جهادی برای مدت چهار روز برگزار شد و برنامه‌ریزی و انجام اقدامات عملی برای ارتقای سلامت مردم مناطق کم‌ بضاعت بسیار حائز اهمیت است؛ به ‌طور دقیق پنج هزار و ۳۳۶ خدمت درمانی ارائه شده در زمینه دندانپزشکی، چشم‌پزشکی، زنان و مامایی، طب اورژانس، رادیولوژی، عمومی و پرستاری بوده است.

فرمانده بسیج شرکت ملی صنایع مس ایران در پایان خاطرنشان کرد: با حضور روانشناس بالینی و کارشناس تغذیه خدمات  تخصصی در این خصوص نیز ارائه شده و همچنین در بخش چشم‌پزشکی با توجه به نیاز ۶۰ نفر از مراجعین به جراحی ‌چشم، هماهنگی لازم جهت اعزام آن‌ها به کرمان و انجام رایگان جراحی صورت گرفت.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.