شنبه, ۵ فروردین , ۱۴۰۲ Saturday, 25 March , 2023 ساعت ×
ارفع به جمع باشگاه میلیونی‌های فولاد پیوست
20 آبان 1400 - 10:20
شناسه : 20358
مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع طی پیامی به دست‌اندرکاران پروژه افزایش ظرفیت احیای مستقیم و پیوستن این شرکت به باشگاه میلیونی‌های فولاد، تبریک گفت.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی آهن و فولاد ارفع
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، علی محمدی مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع طی پیامی از تمامی کارکنان واحد احیا به پاس پیوستن به باشگاه میلیونی‌های فولاد تقدیر کرد. در ادامه متن کامل پیام را می‌خوانید:

بنام خداوند بخشاینده و مهربان

امروز که با تلاش مثال‌زدنی و شبانه‌روزی همه همکاران، به رغم وجود همه‌ی تنگناها و مشکلات مضاعف ناشی از تحریم‌های ناجوانمردانه استکبار و مصیبت همه‌گیری ویروس کرونا، توانستیم پروژه بی نظیر افزایش ظرفیت ۵۰ درصدی واحد احیا مستقیم را با موفقیت پشت سر بگذاریم، بر خود لازم می‌دانم به نمایندگی از کل مجموعه اعم از کلیه سهامداران، هییت‌مدیره محترم، مدیران و کارکنان از یکایک نقش آفرینان در این پروژه بزرگ، تقدیر و تشکر نمایم و به پاس این دست آورد عظیم و کم نظیر دستان خستگی‌ناپذیر یکایک عزیزان را به گرمی بفشارم.

خداوند سبحان را شاکریم و به خود می‌بالیم که توانستیم با تکیه بر توان داخلی و اعتماد به همت جوانان نخبه ایرانی که سهم صد درصدی در مهندسی و طراحی بر عهده داشتند، با لبیک به منویات رهبری معظم انقلاب، سال پر برکت «تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» را با موفقیت در این کار سترگ را به نقطه عطفی در تاریخ شرکت تبدیل نماییم.

النهایه این افتخار جمعی را که در طول ۴۵ روز و با مجاهدت شبانه‌روزی به بار نشست و به جد می‌توان از آن به عنوان یکی از افتخارآمیزترین پروژه‌های فولادی در کشور یاد نمود، به همه کسانی که شعار عزت مدارانه(ما می‌توانیم) را به بهترین نحو ممکن جامه عمل پوشانده و به منصه ظهور رساندند تبریک عرض می‌نمایم. برای شما و خانواده‌های محترم همه عزیزان سربلندی و توفیق روزافزون مسئلت دارم.
اجرتان با خدا و دست خدا یاورتان
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.