دوشنبه, ۱۷ بهمن , ۱۴۰۱ Monday, 6 February , 2023 ساعت ×
اعلام شرکت‌های مجاز به صادرات شمش از سوی وزارت صمت
16 بهمن 1400 - 11:48
شناسه : 24148
مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت طی نامه‌ای خطاب به مدیرکل دفتر صادرات گمرک جمهوری اسلامی، تعداد شرکت‌های تولیدکننده شمش فولادی که بدون نیاز به تایید دفتر صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت مجاز به صادرات هستند، را اعلام کرد که بر اساس آن بر تعداد شرکت‌های مجاز برای صادرات افزوده شد.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، در تاریخ ششم بهمن‌ماه جاری، سعید عباسپور مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت طی نامه‌ای به علی شادمانی مدیرکل دفتر صادرات گمرک کشور، تعداد شرکت‌های تولیدکننده شمش که بدون نیاز به تایید دفتر صنایع معدنی وزارت صمت مجاز به صادرات هستند را اعلام کرده است. طبق این ابلاغیه، مقررات صادرات تولیدکنندگان القایی همانند گذشته بوده و تغییری نداشته است. در ادامه متن کامل این نامه را می‌خوانید:

پیرو نامه شماره ۶۰/۳۶۲۹۹۴ تاریخ سوم بهمن‌ماه ١٤٠٠ به پیوست تصویر نامه شماره ۶۰/۲۶۲۴۷۶ تاریخ سوم بهمن‌ماه ١٤٠٠ دفتر صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت متبوع در خصوص صادرات واحدهای تولیدی شمش فولادی ارسال و به اطلاع می‌رساند که اضافه شدن چهار شرکت به فهرست واحدهای مجاز به صادرات تا تاریخ ٢٨ اسفندماه ١٤٠٠، جهت صادرات نیازی به تایید دفتر صنایع معدنی در سامانه فرامرزی گمرک جمهوری اسلامی ایران (EPL) ندارد.

ضمنا نامه شماره ۶۰/۲۵۲۶۴۱ تاریخ ٢٢ دی‌ماه١٤٠٠  نیز در خصوص صادرات واحدهای القایی به قوت خود باقی خواهد بود و در صورت تغییر متعاقبا اعلام خواهد شد. لذا خواهشمند است دستور فرمایید مراتب یادداشت و به گمرکات اجرایی ابلاغ شود.

گفتنی است، در نهایت علی شادمانی مدیر کل دفتر صادرات گمرک جمهوری اسلامی نیز در تاریخ ۹ بهمن‌ماه ابلاغیه فوق را عینا به واحدهای ستادی و گمرکات کل کشور ابلاغ کرده است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.