چهارشنبه, ۱۵ تیر , ۱۴۰۱ Wednesday, 6 July , 2022 ساعت ×
افزایش سرمایه ۲۰ درصدی در مجمع فولاد اکسین
30 خرداد 1401 - 20:11
شناسه : 29298
مجمع عمومی عادی سالانه فولاد اکسین خوزستان با حضور صاحبان سهام تشکیل شد و این مجمع با افزایش ۲۰ درصدی سرمایه این شرکت نسبت به سال قبل موافقت کرد.
ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی فولاد اکسین
پ
پ

به گزارش اخبار فلزات، مجمع عمومی عادی سالانه فولاد اکسین خوزستان با حضور صاحبان سهام و یا نمایندگان قانونی آن‌ها، اعضای هییت‌مدیره و حسابرس و بازرس قانونی شرکت تشکیل شد.

 پیرو آگهی دعوت مورخ ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ مندرج در روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولاد اکسین خوزستان (سهامی خاص) به منظور بررسی و اتخاذ تصمیم در مورد صورت‌های مالی و عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۰ در سالن همایش‌های شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با حضور صاحبان سهام (مدیرعامل شرکت سرمایه صدر تامین و مدیر شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری) و نمایندگان شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران، اعضای هییت‌مدیره شرکت، حسابرس و بازرس قانونی شرکت تشکیل شد.

پس از قرائت دستور جلسه مجمع وارد دستور جلسه شد، ابتدا دکتر ایزدیان، نایب رییس هییت‌مدیره شرکت فولاد اکسین خوزستان، گزارشی از عملکرد این شرکت در سال گذشته را مطرح کرد و اظهار داشت: فولاد اکسین خوزستان از جمله شرکت‌هایی است که با تکیه بر نیروی جوان، با وجود تعطیلی کارخانه به منظور صرفه‌جویی در مصرف انرژی توانست سود دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی را محقق کند.

وی افزود: از دستاوردهای این شرکت در سال ۱۴۰۰ تولید ورق‌های API X80 است که در خطوط لوله انتقال نفت و گاز محیط ترش مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در جایگاه رییس مجمع ضمن خیر مقدم، اعضا مجمع را معرفی و از زحمت‌های هییت‌مدیره، مدیران و تمامی کارکنان این شرکت تقدیر و تشکر کرد و پس از آن جلسه را به دبیر مجمع واگذار کرد.

پس از آن که ابوالفضل جنتی، عضو هییت‌مدیره فولاد اکسین خوزستان و دبیر مجمع گزارش جامعی در رابطه با عملکرد منتهی به سال مالی ۱۴۰۰ را ارائه کرد، مجمع به بحث، بررسی و انجام مذاکره‌های لازم در رابطه با گزارش مذکور پرداخت و سپس حسابرس و بازرس قانونی نیز گزارش خود را در خصوص صورت‌های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۰ قرائت کرد.

امیرحسین نادری مدیرعامل شرکت صدر تامین نیز، در جلسه مجمع بیان کرد: فولاد اکسین خوزستان یکی از شرکت‌های مهم و استراتژیک کشور است که با توجه به محصولات خاصی که تولید می‌کند، هیچ‌گونه رقیبی ندارد و اعضای هییت‌مدیره و تیم مدیریتی فولاد اکسین باید در این شرایط بسیار خوب نهایت تلاش خود را انجام دهند و با اتخاذ تدابیر لازم از فضای موجود به نحو احسن در جهت افزایش منافع شرکت استفاده کنند.

در پایان صورت‌های مالی منتهی به سال مالی ۱۴۰۰ مورد تایید قرار گرفت، روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه رسمی شرکت معرفی شد و‌ حق حضور‌ هییت‌مدیره برای جلسات با افزایش ۲۰ درصدی نسبت به سال قبل مورد تصویب قرار گرفت و مقرر شد، تقسیم سود ۹۰ درصدی انجام‌ گیرد.

شایان ذکر است که همچنین سهامداران شرکت ضمن تشکر از کلیه کارکنان شرکت، خواستار تدوین برنامه استراتژیک شرکت شدند. بر این اساس، ابراهیمی رییس مجمع، جنتی دبیر مجمع، پورخلف ناظر مجمع، سعیدی ناظر مجمع، حاج عباسی حسابرس و بازرس قانونی از اعضای مجمع عمومی سالیانه شرکت فولاد اکسین خوزستان بودند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.