دوشنبه, ۷ فروردین , ۱۴۰۲ Monday, 27 March , 2023 ساعت ×
افزایش ۳۵۹ درصدی ارزش بیمه‌نامه‌های صادره معدنی
21 دی 1400 - 14:58
شناسه : 22897
مجموع ارزش بیمه‌نامه‌های صادره در صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی طی 9 ماهه امسال 359 درصد افزایش پیدا کرد و از 1488 میلیارد تومان فراتر رفت.
ارسال توسط : منبع : ایمیدرو
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، عملکرد صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی به عنوان زیرمجموعه ایمیدرو، نشان می‌دهد، طی ۹ ماهه امسال ارزش بیمه‌نامه‌های معدنی با رشد ۴٫۶ برابری به بیش از یک هزار و ۴۸۸ میلیارد تومان افزایش یافت. این درحالی است که طی ۹ ماهه سال گذشته ارزش بیمه‌نامه‌ها به ۳۲۳ میلیارد تومان رسیده بود.

رشد ۴۱ درصدی تعداد بیمهنامه‌ها

همچنین تعداد بیمه‌نامه‌های صادره توسط صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی طی مدت یاد شده، بیش از ۴۱ درصد افزایش یافته است. به طوری که از ابتدای امسال تا پایان آذرماه سال جاری ۴۱ بیمه‌نامه صادر شد در حالی که در مدت مشابه سال گذشته تنها ۲۹ بیمه‌نامه صادر شده است.

تفکیک بیمهنامه‌های صادره

بیمه‌نامه‌های صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی در دو بخش اعتباری (اکتشاف، فراوری، بهره‌برداری و پیمانکاری) و سرمایه‌گذاری(اکتشاف) صادر می‌شود. تعداد بیمه‌نامه‌ای صادر شده اعتباری صندوق طی ۹ ماهه امسال ۳۱ بیمه‌نامه و مدت مشابه سال گذشته ۲۱ بیمه‌نامه بوده است.

گفتنی است، ارزش این تعداد بیمه‌نامه به ۱۴۷۵ میلیارد تومان رسید که رشد ۳۶۱ درصدی را به همراه داشت. همچنین تعداد بیمه‌نامه سرمایه‌گذاری (معرفی شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت) تا پایان پاییز امسال ۱۰ بیمه‌نامه و مدت مشابه سال گذشته ۸ بیمه‌نامه ثبت شده است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.