شنبه, ۱۳ خرداد , ۱۴۰۲ Saturday, 3 June , 2023 ساعت ×
اقدامات ذوب‌آهن در حوزه زیست‌محیط ستودنی است
07 بهمن 1400 - 11:49
شناسه : 23719
ششمین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد فرهنگ در عصر فناوری‌های نوین همراه با ششمین جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت ۵ و ۶ بهمن ماه در محل دانشگاه خاتم تهران با موضوع علمی،آموزشی که توسط انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم و با حمایت ذوب‌آهن اصفهان و بیش از 30 سازمان و دانشگاه کشور در حال برگزاری است، اساتید و صاحبنظران دانشگاهی و مدیران صنایع مختلف به تشریح نظرات، تجربیات و پیشنهادات خود در موضوع جنبه‌های مختلف مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها می‌پردازند.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی ذوب‌آهن
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، علی اکبر محرابیان وزیر نیرو در سخنرانی حود به تشریح فرهنگ سازمانی و چگونگی اجرای موفقیت‌آمیز مسئولیت اجتماعی مدیریت پرداخت و اظهار داشت: برای تحول سازمان‌ها در ابتدا باید فرهنگ حاکم بر آن‌ها متحول شود.

وی از نمونه‌هایی مانند فرهنگ صرفه جویی، فرهنگ خودکفایی و سازندگی در دوران دفاع مقدس و غیره نام برد که همچنان باید در نهادها و سازمان‌های خود از آن‌ها بهره ببریم.

ذوب‌آهن سرآمد در تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی

مجید قاسمی رییس انجمن مدیریت ایران و رییس شورای سیاست‌گذاری کنفرانس تحت عنوان اقتصاد سبز و اقتصاد دیجیتالی، لازمه توسعه اقتصادی به سخن پرداخت و گفت: اقتصاد سبز موجب برابری و بهبود رفاه انسانی و کاهش خطرات و کمبودهای زیست محیطی می‌شود.

وی در پایان به تجربیات خود در این شرکت و طرح‌های توسعه آن از جمله توازن و کک‌سازی  پرداخت و خاطرنشان کرد: ذوب‌آهن اصفهان در انجام مسئولیت‌های اجتماعی و فعالیت‌های زیست محیطی، اقدامات موثر و قابل توجه داشته است. لذا تعهد به مسئولیت اجتماعی از دیر باز و بدو تاسیس ذوب‌آهن اصفهان در این شرکت مطرح بوده و در واقع ذوب‌آهن از سرآمدان تعهد به مسئولیت اجتماعی به شمار می‌رود.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.