شنبه, ۵ فروردین , ۱۴۰۲ Saturday, 25 March , 2023 ساعت ×
انتصاب مدیرعامل فولاد هرمزگان به عنوان رییس شورای امر به معروف
08 آبان 1400 - 9:43
شناسه : 19778
طی حکمی از سوی د محمد عبادی‌زاده نماینده ولی فقیه و رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان، عطاالله معروفخانی به عنوان رییس شورای امر به معروف و‌نهی از منکر شرکت فولاد هرمزگان منصوب شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد هرمزگان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، حکم انتصاب عطاالله معروفخانی به عنوان رییس شورای امر به معروف توسط حجت الاسلام حسن کریمی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان در محل دفتر مدیرعامل فولاد هرمزگان به معروفخانی تحویل داده شد و در بخشی از این حکم خطاب به مدیرعامل این شرکت نیز آماده است:

امید است ضمن فراهم نمودن زمینه لازم و با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های آن شرکت در راستای ترویج و اجرای امر به معروف و نهی از منکر اهتمام شایسته و حمایت‌های لازم معمول دارید.

معروفخانی در این دیدار ضمن تشکر از محمد عبادی‌زاده نماینده ولی فقیه و حجت‌الاسلام حسن کریمی دبیر ستاد امر به معروف و‌نهی از منکر استان هرمزگان، به رکورد تولید ماهیانه و‌ افزایش صادرات در ۶ ماه نخست نسبت به سال گذشته اشاره و قطعی برق در تابستان را سبب ضرر و زیان به فولاد هرمزگان و صنایع وابسته دانست و اظهار امیدواری کرد با حضور رییس جمهور انقلابی و استاندار محترم در استان و با توجه به روحیه انقلابی و جهادی ایشان این مشکلات بر طرف شود.

در ادامه حجت‌الاسلام حسن کریمی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان توجه به رشد تولید در کنار ارتقای معیشت کارکنان را قابل تقدیر دانست.

وی افزود: فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی فولاد هرمزگان در استان بسیار موثر بوده و جای تقدیر و تشکر دارد. لذا باید از ظرفیت خود دستگاه‌ها برای پیاده‌سازی و اجرای امر به معروف استفاده کرد و احساس تعهد و مسئولیت‌پذیری در سازمان‌ها باید تقویت شود. البته بزرگ‌ترین فعالیت اجتماعی در دین اسلام گسترش امر به معروف است و این موضوع در تمام دستگاه‌های اجرایی بایستی در دستور کار قرار گیرد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.