پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲ Thursday, 30 November , 2023 ساعت ×
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری ایمپاسکو با اتاق بازرگانی مغولستان
12 شهریور 1401 - 11:18
شناسه : 31471
مدیر اقتصادی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران گفت: اکتشاف، خرید و فروش مواد معدنی، بهره‌برداری معادن ازجمله محورهای تفاهم‌نامه همکاری ایمپاسکو با اتاق بازرگانی مغولستان است.
ارسال توسط : منبع : شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران
پ
پ

به گزارش اخبار فلزات و به نقل از روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، محمد رضا کریمی با بیان این مطلب گفت: اکتشاف، تجهیز و بهره‌برداری معدن و فرآوری و ساخت صنایع مرتبط با آن در راستای بهره‌مندی از ذخایر معدنی هر دو کشور ایران و مغولستان، اجرای خدمات قراردادی، مشاوره‌ای و فنی – مهندسی، قرارداد مدیریت، اجرای فعالیت‌های تجاری و خدمات و تبادل تکنولوژی در زمینه معدن و صنایع معدنی در هر دو کشور ازجمله محورهای ذکر شده در این تفاهم‌نامه است.

وی در ادامه‌ افزود: خرید و فروش مواد معدنی و اقدام در جهت صادرات و واردات آن با اولویت مواد مورد نیاز زنجیره فولاد ( گندله، آهن اسفنجی)، زغال‌سنگ، مس، طلا، لیتیوم و سرب و روی، سرمایه‌گذاری و عقد قرارداد در زمینه معدن و صنایع معدنی در هر دو کشور و اجرای فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی از دیگر موارد مطرح شده در این تفاهم‌نامه است.

مدیر اقتصادی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران اظهار کرد: معرفی محدوده‌های اکتشافی فلزی با اولویت مس، سنگ‌آهن، طلا، لیتیوم و سرب و روی توسط اتاق بازرگانی کشور مغولستان و انجام عملیات اکتشاف توسط ایمپاسکو و نیز ارائه خدمات تخصصی با هدف شناسایی و به‌کارگیری توان طرفین در زمینه اکتشاف، استخراج، فرآوری، طراحی مهندسی و ساخت مواد قطعات و تجهیزات صنعتی مورد استفاده در معادن از دیگر بخش‌های مطرح شده در تفاهم‌نامه مذکور است.

گفتنی است، مدیر اقتصادی ایمپاسکو به نمایندگی از این شرکت در سفر هیئت اعزامی جمهوری اسلامی ایران به سرپرستی برادران؛ معاون صنایع عمومی وزارت صمت در کشور مغولستان حضور یافت.

انتهای پیام//

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.