چهارشنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۱ Wednesday, 28 September , 2022 ساعت ×
بازدید مسئولان سازمان برنامه و بودجه از فولاد هرمزگان
22 مرداد 1401 - 23:09
شناسه : 31133
معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به ظرفیت یک میلیون و 500 هزار تنی تولید تختال در این شرکت، کمبود برق را یکی از مهم‌ترین چالش‌های صنعت فولاد کشور عنوان کرد.
ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی شرکت فولاد هرمزگان
پ
پ

به گزارش اخبار فلزات، عصر روز چهارشنبه ۱۹ مرداد ماه، ابراهیم شاکری‌زاده، سرپرست سازمان برنامه و بودجه استان هرمزگان، علیرضا رحمت‌نیا، معاون امور آمایش سرزمین سازمان برنامه و بودجه کشور و زینب رضایی، رئیس اداره امور طرح‌ها و برنامه‌ریزی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان به همراه جمعی از مسئولان سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان صمت استان از شرکت فولاد هرمزگان بازدید کردند و در جریان فعالیت‌های این شرکت، چالش‌ها، مشکلات و طرح‌های توسعه‌ای آن قرار گرفتند.

در این بازدید علیرضا کاظمی، معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به ظرفیت یک میلیون و ۵۰۰ هزار تنی تولید تختال در این شرکت، کمبود برق را یکی از مهم‌ترین چالش‌های صنعت فولاد کشور عنوان کرد و در ادامه در خصوص وضعیت فولاد هرمزگان به ویژه طرح‌های توسعه‌ای، بیان کرد: در صورتی که طرح توسعه نورد گرم فولاد هرمزگان اجرایی شود، علاوه بر اینکه شاهد ایجاد ارزش افزوده بالاتر نسبت به محصول میانی خواهیم بود، اشتغال فراوانی هم متناسب با ظرفیت ایجاد‌شده به وجود خواهد آمد.

وی تصریح کرد: بر این اساس در سال گذشته، طرح‌های توسعه‌ای متناسب با افزایش ظرفیت زمین، کلید خورد که برخی از آن‌ها به پیمانکار تحویل داده شده‌اند و برخی دیگر در مرحله انتخاب پیمانکار قرار دارند.

در ادامه بازدیدکنندگان، نقطه نظرات خود را در رابطه با مسائل مطرح شده، ارائه و برخی راهکارهای اجرایی را برای تسهیل مشکلات موجود و تسریع روند طرح‌های توسعه‌ای فولاد هرمزگان مطرح کردند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.