سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲ Tuesday, 28 March , 2023 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
بررسی عملکرد تولید مجتمع‌های مس سرچشمه و شهربابک
26 آبان 1400 - 11:50
شناسه : 20612
جلسه تولیدِ «مجتمع مس سرچشمه و شهربابک» با حضور اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با هدف بررسی عملکرد بخش تولید و توسعه در هشت ماهه نخست امسال برگزار شد.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، در جلسه تولیدِ «مجتمع مس سرچشمه و شهربابک» که به صورت جداگانه در هر دو مجتمع برگزار شد، عملکرد بخش تولید و روند پیشرفت طرح‌های توسعه مورد بررسی قرار گرفت. در این راستا طبق اعلام مدیران مجتمع، از ابتدای امسال تولید بیش از برنامه پیش‌بینی شده است.

در ادامه این جلسات، مجریان طرح‌های توسعه گزارشی از پیشرفت پروژه‌هایی که در راستای چشم‌انداز ۱۴۱۰ در این مجتمع‌ها تعریف شده‌اند، ارائه دادند.

مهدی اهرابی عضو هییت‌مدیره و معاون هماهنگی، حسین احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه و عضو هییت‌مدیره، بهروز رحمتی معاون توسعه و اکتشافات، محمدجواد خلیلی مشاور مدیرعامل و مدیرگروه روابط عمومی، سعد عبدی مدیر برنامه‌ریزی و نظارت، مهدی سلمانی مدیر گروه حراست، حسین ابراهیمی‌‌نسب مدیر مجتمع مس شهربابک و معاونان و مدیران مناطق تولیدی در این جلسات حضور داشتند.

بازدید مدیرعامل شرکت مس از نوزدهمین مسابقات ملی مهارت

اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس و هییت همراه از نمایشگاه «نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت» که به میزبانی مجتمع مس سرچشمه برگزار شده بود، بازدید کردند و در جریان تخصص، مهارت‌ و دستاوردهای شرکت‌کننده‌ها قرار گرفتند.

گفتنی است، این مسابقات که با هدف فراهم کردن فرصت‌های یادگیری تخصصی و عمومی، توسعه آموزش و مدیریت دانش پرسنل شرکت صورت گرفته، در ۵ رشته مهارتی برگزار شده و شرکت مس میزبانی رشته «کنترل صنعتی» را برعهده گرفته است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.