شنبه, ۸ بهمن , ۱۴۰۱ Saturday, 28 January , 2023 ساعت ×
بورس از صعود بازماند
15 فروردین 1401 - 14:45
شناسه : 26173
براساس گزارش‌های منتشر شده، در حالی که شاخص کل بورس در روزهای گذشته صعودهای چشمگیری را پشت سر گذاشت در روند معاملات امروز از شدت این صعود کاسته شد، به طوری که در ساعات ابتدایی معاملات توانست تا یک میلیون و ۴۷۶ هزار واحد افزایش یابد، اما در نهایت در رقم یک میلیون و ۴۶۸ هزار واحد متوقف شد.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس امروز با ۶۸۶۸ واحد افزایش به رقم یک میلیون و ۴۶۸ هزار واحد رسید. شاخص کل با معیار هم‌وزن هم با ۵۶۳ واحد صعود در رقم ۳۷۳ هزار و ۲۶۷ واحد ایستاد. در این بازار ۷۴۴ هزار معامله به ارزش ۷۵ هزار و ۸۸۹ میلیارد ریال انجام شد.

فولادمبارکه اصفهان، پالایش نفت اصفهان، پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت تهران و گروه مپنا نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل ملی صنایع مس ایران و پتروشیمی نوری نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس ایران ۵۶ واحد افزایش یافت و در رقم ۱۹ هزار و ۶۹۰ واحد ایستاد. در این بازار ۳۱۶ هزار معامله به ارزش ۱۸۴۹ میلیارد ریال انجام شد.

سنگ‌آهن گهرزمین، شرکت آهن و فولاد ارفع، گروه توسعه مالی مهر آیندگان و پالایش نفت شیراز نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل پتروشیمی زاگرس، پلیمر آریاساسول و صنعتی مینو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس ایران داشتند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.