شنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022 ساعت ×
تقدیر از حضور و امدادرسانی شرکت مس در مناطق سیل‌زده کرمان
15 مرداد 1401 - 17:04
شناسه : 30985
به گزارش اخبار فلزات، به پاس قدردانی از شرکت ملی صنایع مس ایران به خاطر ارسال محموله‌های کمک‌رسانی، اعزام انواع ماشین‌آلات سنگین و تجهیزات مورد نیاز و تهیه و توزیع مواد‌غذایی در مناطق سیل‌زده استان کرمان، وحید محمدی شاهرخی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با صدور پیامی از اقدامات صورت گرفته تشکر کرد.
ارسال توسط : منبع : مس پرس
پ
پ


متن این پیام به شرح زیر است:


بسمه تعالی
امام صادق (ع)
برآوردن حوائج و نیازمندی‌های مومن از هزار حج مقبول و آزادی هزار بنده بالاتر و والاتر است.
حادثه سیل اخیر شهرستان رفسنجان خسارت‌های سنگینی برای مردم شهیدپرور این دیار، خانه‌ها و باغات آنها به دنبال داشت و رنج و ناراحتی برای مردم به وجود آورد.
اما ایثار، ازخودگذشتگی، فداکاری و حضور داوطلبانه مردم برای کمک به آسیب‌دیدگان حوادث طبیعی و همچنین یاری مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در کنار مردم، بار دیگر یکی از بی‌نظیرترین حماسه‌های مردمی را خلق کرد.
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از خدمات ویژه مجتمع مس سرچشمه رفسنجان که با اعزام اتوبوس، آمبولانس، آمبولانس‌های آفرود، مخازن ذخیره آب، توزیع سه هزار بطری آب معدنی در مراکز بهداشتی و درمانی رفسنجان و انار و همچنین اعزام مداوم دستگاه لجن‌کش به بیمارستان، در کنار ما بودند، تقدیر و تشکر ویژه می‌نماید.
همچنین  از همه دستگاه‌های کمک‌رسان به این حادثه ازجمله استانداری‌، فرمانداری‌، شهرداری‌، هلال‌احمر، کمیته امداد، بهزیستی، بنیاد شهید و نیرو‌های مسلح به‌ویژه بسیج و سپاه، گروه‌های جهادی و امام جمعه محترم شهرستان کمال تشکر و قدردانی را داریم.


به امید توفیق روزافزون
آقای وحید محمدی شاهرخی
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرستان رفسنجان

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.