چهارشنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۱ Wednesday, 28 September , 2022 ساعت ×
تقدیر کانون بازنشستگان از مدیرعامل فولاد مبارکه
15 مرداد 1401 - 12:23
شناسه : 30979
کانون بازنشستگان فولاد مبارکه با انتشار نامه‌ای، از نگاه متعالی و انسان‌دوستانه مدیرعامل فولاد مبارکه قدردانی کرد و این نوع نگاه را تحقق کرامت انسانی و همکاری ارزشمند نامید.
ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان
پ
پ

به گزارش اخبار فلزات، روز چهارشنبه ۱۲ مرداد ماه، کانون بازنشستگان فولاد مبارکه با انتشار نامه‌ای، از نگاه متعالی و انسان‌دوستانه مدیرعامل فولاد مبارکه قدردانی کرد و این نوع نگاه را تحقق کرامت انسانی و همکاری ارزشمند دانست.

در متن این تقدیرنامه که به امضای حسینقلی فاطمی، رئیس هیئت‌ مدیره کانون بازنشستگان فولاد مبارکه رسیده، چنین آمده است:

جناب آقای طیب‌نیا،
 مدیرعامل محترم شرکت فولاد مبارکه اصفهان
 با عرض سلام و احترام

با عنایت ویژه جنابعالی به همکاران بازنشسته طی ماه‌های اخیر و به‌ ویژه در مجمع عمومی سالانه شرکت فولاد مبارکه، اتفاقات بسیار مهم و باارزشی در فولاد مبارکه رقم خورد که تا ابد در حافظه تاریخ آن شرکت، به‌‌ نیکی باقی خواهد ماند.

بازنشستگان فهیم و ارزشمند فولاد مبارکه که از سرمایه‌های انسانی مهم و یادگاری از آغاز فعالیت‌های شرکت تاکنون هستند و به‌ خوبی و به‌ یقین باور کردند که این شرکت پس از سال‌ها آن‌ها را با رویی گشاده و آغوشی باز پذیرفته است. این است مفهوم کامل کرامت انسانی که متاسفانه پیش‌تر، جنبه شعارگونه داشته است.

هزاران خانواده بازنشسته با تمام وجود خود درک کردند که هر زمان مدیریتی دلسوز، قوی، فهیم و فداکار در راس چنین شرکت عظیمی قرار بگیرد، آن‌ها از بوته فراموشی خارج می‌شوند و از همین‌ رو رضایت بیشتری از اینکه جوانی، عمر و سلامتی خود را در این صنعت عظیم صرف کرده‌اند، برای آن‌ها حاصل می‌شود.

وظیفه خود می‌دانم و افتخار می‌کنم که از طرف هیئت‌ مدیره کانون بازنشستگان فولاد مبارکه و بیش از هشت هزار و ۲۰۰ خانوار بازنشسته، مراتب سپاس صمیمانه و بیکران خود را تقدیم شما و همکاران محترمتان کنم.

شک نداشته باشید که دعای خیر این جمعیت عظیم همواره بدرقه شما و مایه خیر و برکت برای شرکت فولاد مبارکه خواهد بود.

انهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.