یکشنبه, ۶ فروردین , ۱۴۰۲ Sunday, 26 March , 2023 ساعت ×
توقف بورس در مسیر نزول
25 آبان 1400 - 14:55
شناسه : 20599
براساس گزارش‌های منتشر شده، روند نزولی در بازار سرمایه همچنان ادامه دارد و شاخص کل بورس امروز بیش از هفت هزار واحد کاهش یافت.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس امروز با هفت هزار و ۷۱۶ واحد نزول تا رقم یک میلیون و ۴۰۸ هزار واحد کاهش یافت. شاخص کل با معیار هم‌وزن هم ۹۲۹ واحد کاهش یافت و رقم ۳۸۳ هزار و ۹۴۶ واحد را ثبت کرد. در این بازار ۴۴۶ هزار معامله به ارزش ۴۰ هزار و ۶۰۳ میلیارد ریال انجام شد.

۱۵۲ نماد بورسی مثبت و ۲۳۸ نماد منفی بوده است که از میان آن‌ها صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پتروشیمی پردیس، سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، فولادمبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل گروه صنعتی پاکشوما نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

شاخص کل فرابورس ایران هم با ۳۴ واحد کاهش در رقم ۲۰ هزار و ۲۵۲ واحد ایستاد. معامله‌گران این بازار با انجام ۲۴۲ هزار معامله ارزش معاملات را به ۴۴ هزار و ۹۸ میلیارد ریال رساندند.

۱۳۷ نماد فرابورسی مثبت و ۱۰۳ نماد منفی بودند که از میان آن‌ها پتروشیمی زاگرس، بیمه پاسارگاد، فولاد هرمزگان جنوب و پتروشیمی مارون نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی مدیریت انرژی امید تابان هور و بیمه کوثر نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس داشتند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.