یکشنبه, ۶ فروردین , ۱۴۰۲ Sunday, 26 March , 2023 ساعت ×
تولید ۲۵۰ هزار تن انواع محصولات گالوانیزه توسط شرکت ورق خودرو
07 فروردین 1400 - 13:30
شناسه : 9340
در سال 1399 رقم خورد؛ مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری گفت: در اواخر سال گذشته، شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری توانست رکورد ۲۵۰ هزار تن تولید انواع محصولات گالوانیزه را به ثبت برساند.
ارسال توسط : منبع : ایراسین
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، وحید میرزایی مدیرعامل شرکت ورق خودروضمن تبریک اعیاد شعبانیه و نوروز اظهار داشت: با همت و تلاش شبانه‌روزی پرسنل سخت کوش و متعهد شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، که حتی در لحظه تحویل سال هم خطوط تولید را فعال نگه داشتند، رکورد میزان تولید این شرکت در سال «جهش تولید» با رشد ۶ درصدی همراه شد.

وی افزود: در اواخر سال گذشته، شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری توانست رکورد ۲۵۰ هزار تن تولید انواع محصولات گالوانیزه را به ثبت برساند که علی‌رغم تمام موانع و محدودیت‌ها از عزم راسخ تمام کارکنان این شرکت و حمایت شرکت فولادمبارکه نشان دارد که درخور تقدیر و تشکر است.

مدیرعامل شرکت ورق خودرو گفت: حدود رکورد ۲۵۰ هزار تن تولیدات این شرکت در سال «جهش تولید»، بالغ بر ۱۰۹ هزار تن تولیدات محصولات گالوانیزه خودرویی است که رشد تولید این محصولات، رقمی در حدود ۲۳۶ درصد را نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۸ را به خود اختصاص داد.

میرزایی با اشاره به اینکه طی سه ماهه پایان سال شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری به تولید مازاد ماهیانه بالغ بر پنج هزار تن دست یافت، تصریح کرد: بنا به سیاست‌های دولت و وزارت صنعت، معدن و تجارت، این شرکت به تعهدات خود در تامین نیاز صنایع خودروسازی در تامین ورق‌های خودرو متعهد بود و علاوه بر رضایت‌مندی مجموعه خودروسازی کشور، به افزایش تولید دست یافت.

وی بر اهمیت بومی‌سازی به ویژه در سال جاری تاکید ورزید و ادامه داد: در سال جاری شرکت ورق خودرو درصدد است که با تکیه بر بومی‌سازی ورق‌های بیرونی صنایع خودروسازی را تامین کند. این درحالی است که تا امروز ورق‌های بیرونی خودرو به کشور وارد می‌شد و این شرکت با به کارگیری تکنولوژی روز دنیا و تکیه بر بومی‌سازی، علاوه بر صرفه‌جویی ارزی نیاز صنایع خودروسازی را تامین می‌کند.

مدیرعامل شرکت ورق خودرو به تشکیل کارگروه ویژه بومی‌سازی قطعات و تجهیزات در این شرکت هم اشاره‌ کرد و گفت: این کارگروه طی مذاکره‌ای با شرکت‌های دانش‌بنیان در نظر دارد تا بخشی از نیازهای شرکت را در داخل کشور بومی‌سازی و تولید کند.

میرزایی در پایان از حمایت‌های شرکت فولادمبارکه به ویژه در تامین مواد اولیه شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری تشکر و قدردانی کرد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.