یکشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۱ Sunday, 4 December , 2022 ساعت ×
حفظ منزلت جامعه ایثارگر اولویت اصلی ذوب‌آهن
07 اسفند 1400 - 14:44
شناسه : 25102
مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور ایثارگران و هیات همراه ۵ اسفندماه با حضور در ذوب‌آهن اصفهان ضمن بازدید از خط تولید با سرپرست مدیریت عامل، احمد اکبری معاون سرمایه‌های انسانی و توسعه مدیریت و تعدادی از مسئولان این شرکت دیدار و گفت‌وگو نمود.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی ذوب‌آهن
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، مسعود آزادی مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ذوب‌آهن اصفهان را کانون ایثارگری در صنایع کشور نامید و اظهار داشت: روحیه جهاد و ایثارگری در این مجتمع عظیم صنعتی باعث شده است در شرایط تحریم دستاوردهای مهمی همچون تولید ریل را رقم بزنند.

وی افزود: کل جامعه ایثارگری ذوب‌آهن بیش از ۱۶ هزار نفر است که دو هزار نفر آن‌ها در این شرکت شاغل هستند و همه این‌ها نشانگر جایگاه والای جامعه ایثارگری در این صنعت مهم است.

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: امروز در جنگ اقتصادی هستیم و با همان روحیه جهادی دوران دفاع مقدس باید در این جنگ مقابل دشمن ایستادگی کنیم. تحریم یکی از تهاجمات دشمن بوده و عرصه صنعت، جایی است که می‌توان در آن دشمن را مغلوب نمود.

بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی سرلوحه کار ذوب‌آهن است

ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن اصفهان نیز در این دیدار بیان کرد: این شرکت در دوران دفاع مقدس خدمات بسیاری ارائه داده و در این خصوص نیز پیشتاز صنایع کشور است.

وی ادامه داد: تعداد شهدا و ایثارگران این شرکت که با یک شهرستان بزرگ برابری می‌کند، نشانگر حضور پررنگ ذوب‌آهنی‌ها در دوران دفاع مقدس است. علاوه بر این در مدیریت این شرکت، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی سرلوحه کار است و با پیاده‌سازی اصول اقتصاد مقاومتی، به دنبال شکوفایی این مجتمع عظیم صنعتی هستیم.

سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن اصفهان، حرکت این شرکت به سمت تولید محصولات صنعتی را یکی از اولویت‌های اصلی این شرکت دانست و گفت: جوان‌هایی که در این مجتمع عظیم صنعتی فعالیت می‌کنند با وجود اینکه در دوران دفاع مقدس حضور نداشتند، اما همت و تلاش آن‌ها یادآور، رزمندگان و شهدای دوران دفاع مقدس است. وجود این جوان‌ها و بهره‌گیری از گنجینه دانش و تجربه پیشگامان، نوید بخش روزهای خوبی برای این شرکت است.

عملکر بسیار خوب ذوب‌آهن در جذب جامعه ایثارگر
ابراهیم یزدی مشاور استاندار اصفهان در امور ایثارگران نیز در این دیدار، اذعان داشت: ذوب‌آهن اصفهان درمقایسه با سایر سازمان‌ها در جذب و گزینش جامعه ایثارگری عملکرد بسیار خوبی داشته و در رسیدگی به امور این عزیزان نیز سرآمد است.

مهدی منصوری مشاور امور ایثارگران و رییس حراست اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان نیز طی سخنانی در این دیدار، حفظ منزلت جامعه ایثارگری را بسیار مهم دانست و جایگاه این جامعه در ذوب‌آهن اصفهان را بسیار والا و ارزشمند توصیف نمود.

احمد اکبری معاون سرمایه‌های انسانی و توسعه مدیریت ذوب‌آهن در پایان گزارشی از اقدمات صورت گرفته برای جامعه ایثارگری این شرکت ارائه داد و خاطرنشان کرد: این شرکت تمام موارد قانونی را برای جامعه ایثارگری اجرا کرده و حفظ منزلت این جامعه را از اولویت‌های خود می‌داند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.