پنج شنبه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 1 June , 2023 ساعت ×
دادوستد یک میلیون و ۷۲۰ هزار تن انواع کالا در بورس
04 دی 1400 - 14:19
شناسه : 22190
در هفته منتهی به 3 دی‌ماه یک میلیون و 720 هزار تن انواع کالا به ارزش 116 هزار میلیارد ریال در بازار فیزیکی بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.
ارسال توسط : منبع : بورس کالا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، طی هفته اخیر در تالار محصولات صنعتی و معدنی یک میلیون و ۴۲۸ هزار تن انواع کالا به ارزش ۶۸ هزار و ۷۲۳ میلیارد ریال معامله شد.

در این تالار یک میلیون  و ۶۳ هزار تن سیمان، ۲۲۰ هزار و ۸۲۸ تن فولاد، ۷۰ هزار تن سنگ‌آهن، ۳۵ هزار تن آهن‌اسفنجی، ۲۶ هزار تن خاک روی، ۱۰ هزار و ۶۵۰ تن آلومینیوم، ۶ هزار و ۴۶۰ تن مس، ۸۸۰ تن روی، ۴۰۰ تن کک و ۱۲۰ تن کنسانتره مولیبدن مورد دادوستد قرار گرفت.

شایان ذکر است که در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فراورده‌های نفتی و پتروشیمی ۲۸۴ هزار و ۱۹۴ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۴۶ هزار میلیارد ریال به فروش رسید. در این تالار ۸۲ هزار و ۴۰۷ تن مواد پلیمری، ۶۹ هزار و ۷۹ تن قیر، ۵۵ هزار تن وکیوم باتوم، ۲۹ هزار و ۶۳۸ تن مواد شیمیایی، ۲۵ هزار تن لوب کات، ۱۷ هزار و ۶۰۰ تن گوگرد، سه هزار و ۶۹۰ تن روغن پایه، یک هزار و ۳۰۰ تن سلاپس واکس و ۱۵۰ تن آرگون معامله شد. همچنین ۶ هزار و ۹۱ تن کالا هم در بازار فرعی بورس کالای ایران به فروش رسیده است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.