پنج شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۲ Thursday, 7 December , 2023 ساعت ×
دادوستد ۸۰۵ هزار تن انواع کالا در بورس
23 بهمن 1400 - 13:23
شناسه : 24534
در هفته منتهی به 22 بهمن‌ماه یک میلیون و 805 هزار تن انواع کالا به ارزش 126 هزار میلیارد ریال در بازار فیزیکی بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.
ارسال توسط : منبع : بورس کالا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، طی هفته اخیر در تالار محصولات صنعتی و معدنی یک میلیون و ۳۴۰ هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از ۵۷ هزار و ۴۵۱ میلیارد ریال معامله شد. همچنین در این تالار ۹۶۱ هزار و ۷۶۶ تن سیمان، ۱۸۶ هزار و ۷۸۵ تن فولاد، ۹۸ هزار تن سنگ‌آهن، ۸۴ هزار تن آهن‌اسفنجی، ۱۴ هزار و ۵۲۵ تن آلومینیوم، چهار هزار و ۲۴۰ تن مس، یک هزار و ۴۴۵ تن شمش روی، ۱۵۰ تن کنسانتره مولیبدن، ۵۰ تن سرب و ۹ تن کنسانتره فلزات گرانبها مورد دادوستد قرار گرفت.

شایان ذکر است که در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فراورده‌های نفتی و پتروشیمی ۴۴۶ هزار و ۱۳۴ تن انواع کالا به ارزش ۶۵ هزار میلیارد ریال به فروش رسید. در این تالار ۱۹۹ هزار تن وکیوم باتوم، ۹۳ هزار و ۱۰۳ تن قیر، ۶۸ هزار و ۷۹۲ تن مواد پلیمری، ۲۸ هزار و ۲۱۵ تن مواد شیمیایی، ۴۵ هزار تن لوب کات، ۱۱ هزار و ۹۳۰ گوگرد و سه هزار و ۱۸۶ تن روغن پایه معامله شد. همچنین ۱۸ هزار و ۶۸۵ تن کالا هم در بازار فرعی بورس کالای ایران به فروش رسید.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.