جمعه, ۱۹ خرداد , ۱۴۰۲ Friday, 9 June , 2023 ساعت ×
دیدار مدیرعامل فولاد هرمزگان با فرمانده نیروی دریایی
01 دی 1400 - 8:58
شناسه : 22058
مدیرعامل فولاد هرمزگان در دیدار با امیر دریادار ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، نیروی دریایی را تامین‌کننده امنیت منطقه و سایه این امنیت را ضامن فعالیت تلاشگران و صنعتگران در جبهه اقتصادی خواند.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد هرمزگان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان با بیان اینکه همکاری دوجانبه خوبی بین صنایع دریایی و صنعت فولاد کشور برقرار است، اظهار داشت: فولاد هرمزگان قادر به تولید فولادهای با استحکام بالا است و هم‌اکنون نیز بخشی از گریدهای مورد نیاز صنایع دریایی را تامین می‌کند.

وی با اشاره به توان بالای متخصصان داخلی و پیشرفتی که در صنایع فولادی ایجاد شده، افزود: این شرکت دارای پیشرفته‌ترین خط تولید تختال است و در همین راستا توانسته باکیفیت‌ترین محصول فولادی را نیز تولید تولید کند. لذا فولاد هرمزگان توانای تولید نیازهای سایر صنایع را دارد.

مدیرعامل فولاد هرمزگان آمادگی خود را برای همکاری بیشتر با صنایع دفاعی اعلام کرد و گفت: مشتاقیم تا نیازهای  صنایع دفاعی کشور مخصوصا صنایع نیروی دریایی را با بررسی‌های کارشناسی و استفاده از دانش داخلی، بومی‌سازی کرده و این نیازها را رفع نمائیم.

همکاری مستمر نیروی دریایی با شرکت‌های فولادی

امیر دریادار ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این دیدار بیان کرد: برای ما افتخار بزرگی است که فولاد هرمزگان را در مدارج بالاتر ببینیم و با روحیه خوب مدیرعامل شرکت بی‌شک این مهم رقم خواهد خورد.

وی با اشاره به اینکه در حوزه دریایی ظرفیت‌های بسیار زیادی در استان هرمزگان وجود دارد، اذعان داشت: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با شرکت‌های فولادی همکاری مستمری دارد و امیدواریم بتوانیم نیاز صنایع دریایی این استان را از هرمزگان تهیه کنیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایان با تاکید بر توان داخل، خاطرنشان کرد: ناوشکن بعدی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران انشاالله با همت شرکت فولاد هرمزگان، کاملا بومی استان خواهد بود.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.