جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲ Friday, 24 March , 2023 ساعت ×
راه‌اندازی نخستین شهرک فراوری عناصر معدنی کشور در نائین
06 آذر 1400 - 15:36
شناسه : 21006
نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی گفت: برای جلوگیری از صادرات مواد معدنی به صورت خام که یکی از مشکلات حوزه معادن است، نخستین شهرک فراوری عناصر معدنی کشور در نائین ایجاد می‌شود.
ارسال توسط : منبع : خبرگزاری مهر
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، الهام آزاد نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت بالای ذخایر معدنی شهرستان نائین و خور و بیابانک، اظهار داشت: یکی از مشکلاتی که در حوزه معادن مطرح می‌شود صادرات مواد معدنی به صورت خام است که برای جلوگیری از این امر راه‌اندازی شهرک فراوری مواد معدنی در شهرستان برنامه‌ریزی شده است.

وی افزود: با پیگیری از وزارت صنعت، معدن و تجارت و مکاتبات انجام شده خوشبختانه این امر تائید و با حضور مدیر شهرک‌های صنعتی اصفهان، اولین شهرک تخصصی فراوری عناصر معدنی و یا شیمی پارک مواد معدنی در کل کشور مصوب شد و امیدواریم که در مدت سه ماه برنامه‌ها و فعالیت‌های آن آغاز شود.

نماینده مردم نائین و خوروبیابانک در پایان خاطرنشان کرد: پیشنهاد چند نقطه برای احداث این شهرک جهت جانمایی داده شده که پس از نهایی شدن محل احداث و اخذ استعلام‌های چندگانه، عملیات اجرایی احداث آغاز خواهد شد. البته تامین سرمایه راه‌اندازی این شهرک توسط شرکت شهرک‌ها صورت می‌گیرد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.