جمعه, ۱۲ خرداد , ۱۴۰۲ Friday, 2 June , 2023 ساعت ×
راه‌اندای فرز روسی آگلومراسیون ذوب‌آهن
15 دی 1400 - 11:30
شناسه : 22681
دستگاه قدیمی و پرکاربرد فرز روسی در کارگاه تراشکاری مدیریت آگلومراسیون شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان بازسازی و راه‌اندازی شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی ذوب‌آهن
پ
پ

فرشید کنعانی معاون تجهیزات مکانیکی مدیریت آگلومراسیون شرکت ذوب‌آهن اصفهان، اظهار داشت: تامین اکثر قطعات مورد نیاز کارگاه تراشکاری علاوه بر عدم دسترسی آسان به آن‌ها با قیمت‌های گزاف و مشکلات تامین به موقع نیز مواجه است که امیدواریم با تکیه بر توان و همت کارکنان تلاشگر شرکت با بومی‌سازی و ساخت داخلی آن برای گذر از تنگناهای فعلی معبر جدیدی را  بگشاییم.

بازسازی دستگاه فرز روسی

مهدی گلابی مهندس مکانیک کارگاه‌های تراشکاری، نوسازی و بالابرهای مدیریت آگلومراسیون شرکت، گفت: این دستگاه فرز روسی که به دلیل تحریم‌های ظالمانه و نبود قطعات یدکی و مشکلات مربوط به تامین ملزومات مورد نیاز از سالیان گذشته از مدار خارج و بلا استفاده شده بود بازسازی و راه‌اندازی آن در دستور کار قرار گرفت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از آن جایی که این دستگاه یکی از مهم‌ترین و پرکارترین تجهیزات مورد نیاز این کارگاه است با بررسی و هم‌اندیشی کارشناسان مربوطه، قطعات مورد نیاز شناسایی و با استفاده از امکانات داخلی کارگاه و به روش شبیه‌سازی، قطعات و یدکی آن‌ها ساخته شد. قطعات ساخته شده پس از نصب به روی دستگاه و انجام تست‌های اولیه خوشبختانه کارایی بسیار خوب و نتایج قابل قبولی را داشته است.

شایان ذکر است که در این پروژه کارکنان آگلومراسیون به ویژه تلاشگران کارگاه تراشکاری و همکاران مدیریت مهندسی نت مکانیک در کارگاه ۴۸ حضوری فعال داشتند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.