شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۴۰۲ Saturday, 1 April , 2023 ساعت ×
رشد تولید روزانه شمش در فولاد خوزستان
10 آبان 1400 - 10:45
شناسه : 19907
مدیر بخش فولادسازی شرکت فولاد خوزستان گفت: خوشبختانه تلاشگران فولاد خوزستان توانستند رکورد تولید روزانه شمش تختال را ارتقا دهند.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد خوزستان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، محمدمهدی شریف‌ شاذیله مدیر بخش فولادسازی شرکت فولاد خوزستان، اظهار داشت: شمش تختال یکی از محصولات صادراتی فولاد خوزستان به شمار می‌آید. در همین راستا فولادمردان توانستند با تلاش و همت مثال‌زدنی هفتم آبان‌ماه با تولید هفت هزار و ۳۳۸ تن‌، رکورد جدیدی به ثبت برسانند.

وی به رکورد تولید شمش تختال در مهرماه اشاره کرد و افزود: رکورد ماهانه شمش تختال پس از سه سال و با تولید ۱۷۹ هزار و ۳۸۶ تن نیز در مهرماه ۱۴۰۰ ارتقا پیدا کرد. دستیابی به این میزان از تولید علاوه بر تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان، حاصل برنامه‌ریزی، رصد و تولید متناسب با نیاز بازار و حرکت به سمت به کارگیری فناوری روز است.

مدیر بخش فولادسازی با اشاره به محدودیت‌های برق در بهار و تابستان، خاطرنشان کرد: اگر چه محدودیت‌های گسترده‌ی برق در پنج ماهه اردیبهشت تا شهریورماه باعث از دست رفتن بخشی از تولید برنامه‌ریزی شد،‌ اما فولاد خوزستان به منظور استفاده بهینه از فرصت پیش آمده بخشی از تعمیرات را که نیاز به خاموشی‌های کامل سایت و توقف تولید داشت، در مدت زمان محدودیت‌های برق به مرحله‌ی اجرا گذاشت.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.