جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲ Friday, 8 December , 2023 ساعت ×
رشد ۳٫۱ درصدی قیمت آلومینیوم
14 آبان 1399 - 6:43
شناسه : 1112
روز سه‌شنبه 13 آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی دوشنبه 12 آبان ماه، با افزایش 56.5 دلاری، به یک هزار و 891 دلار رسید.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل از پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌طور که در نمودار ۱ مشاهده می‌شود، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز سه‌شنبه ۱۳ آبان ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (دوشنبه ۱۲ آبان ماه)، ۵۶٫۵ دلار به ازای هر تن، معادل ۳٫۱ درصد رشد داشت. به گونه‌ای که در دوشنبه ۱۲ آبان ماه، آلومینیوم یک هزار و ۸۳۴ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به یک هزار و ۸۹۱ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز سه‌شنبه ۱۳ آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، یعنی سه‌شنبه ۶ آّبان ماه، ۸۳ دلار افزایش داشته و با ۴٫۶ درصد رشد از قیمت یک هزار و ۸۰۸ دلار به ازای هر تن در روز ۶ آبان ماه به یک هزار و ۸۹۱ دلار به ازای هر تن در روز ۱۳ آبان ماه رسیده است.

میانگین موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن، با ۱۲ تن کاهش از یک میلیون و ۴۶۹ هزار تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۴۵۶ هزار و ۷۵ تن در هفته اخیر رسیده است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.