جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲ Friday, 8 December , 2023 ساعت ×
رشد ۷۰ درصدی فروش «فملی»
13 بهمن 1399 - 10:43
شناسه : 6153
طی 10 ماهه امسال روقم خورد؛ دکتر اردشیر سعدمحمدی با تبریک آغاز دهه مبارک فجر گفت: در سال جهش تولید با همت تلاشگران معدن میدوک رکورد تولید و استخراج این معدن شکسته شد.
ارسال توسط : منبع : مس پرس
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با اعلام این خبر گفت: معدن مس میدوک در دی ماه ۱۳۹۹ توانست برای دومین بار رکورد مهر ماه تولید و استخراج خود را افزایش دهد و رکورد جدیدی را در استخراج و تولید مواد معدنی و باطله ثبت کند. وی افزود: در دی ماه سال جاری  معدن  میدوک  توانست با مقدار ۳ میلیون و ۹۵۰ هزار و ۷۶۷  تن رکورد تازه‌ای را ثبت کند که نسبت به  رکورد قبلی در مهرماه میزان ۰٫۳ درصد  افزایش داشته است.
رشد ۱۲،۵ درصدی تولید کاتد
سعدمحمدی با اشاره به عملکرد تولیدی شرکت مس از ابتدای سال جاری تاکنون گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان دی‌ماه شرکت مس ۲۳۱ هزار و ۱۸۱ تن کاتد مس تولید کرده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۲،۵ درصدی را نشان می‌دهد.
مدیرعامل شرکت مس بیان کرد: افزون بر این تولید آند شرکت مس در ۱۰ ‌ماهه امسال نیز نشان می‌دهد که شرکت مس در مجموع با تولید ۲۹۲ هزار و ۷۱۴ تن آند تولید رشد ۱۰ درصدی نسبت به برنامه امسال را رقم زده است.
به گفته سعدمحمدی شرکت مس طی این بازه زمانی با تولید ۹۹۸ هزار و ۴۴۲ تن کنسانتره مس تولید رشد ۵ درصدی را نسبت به برنامه ثبت کرده است.
مدیرعامل شرکت مس اظهار داشت: در ۱۰ ‌ماهه ابتدایی امسال این شرکت در مجموع ۲۴۱هزار و ۸۷۹ تن مس محتوی معدنی تولید کرده که در مقایسه با برنامه، رشد ۳ درصدی داشته است.
وی اعلام کرد: تا پایان سال جاری، این شرکت با همت تمامی پرسنل صنعت مس به رکورد تولید ۲۸۰ هزار تن دست خواهد یافت.
رشد ۷۰ درصدی فروش «فملی»
مدیرعامل شرکت مس در ادامه افزود: این شرکت طی ۱۰ ماهه نخست سال جاری در مجموع مبلغ ۳۱۱ هزار و ۹۱۴ میلیارد و ۴۸۱ میلیون ریال فروش داشت که نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۸ رشد ۷۰ درصدی داشته است.
وی با بیان اینکه میزان فروش ماهیانه شرکت مس در دی ماه امسال ۳۲ هزار و ۱۹۲ میلیارد و ۴۶۹ میلیون ریال بوده اظهار داشت: مقایسه فروش «فملی» در دی ماه ۱۳۹۹ با ماه مشابه در سال ۱۳۹۸ نشان می‌دهد میزان فروش شرکت ۱۸ درصد افزایش یافته است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.