جمعه, ۱۹ خرداد , ۱۴۰۲ Friday, 9 June , 2023 ساعت ×
روزی پرتلاطم برای بازار بورس
23 آذر 1400 - 14:31
شناسه : 21786
براساس گزارش‌های منتشر شده، بازار سرمایه روزی پرنوسان را پشت سر گذاشت، به طوری که شاخص کل بورس در ساعات ابتدایی معاملات تا یک میلیون و ۲۸۸ هزار واحد کاهش یافت، اما در ادامه معاملات توانست با شیب کند صعودی شود.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس امروز با ۳۷۵۴ واحد کاهش در رقم یک میلیون و ۲۹۱ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم‌وزن هم ۳۷۳۸ واحد کاهش یافت و به رقم ۳۴۵ هزار و ۴۵۹ واحد رسید. معامله‌گران این بازار ۳۳۹ هزار معامله به ارزش ۳۰ هزار و ۳۲۱ میلیارد ریال انجام دادند.

ایران خودرو، سرمایه‌گذاری غدیر و سایپا نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل فولادمبارکه اصفهان، پتروشیمی پردیس و پالایش نفت بندرعباس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس ایران با ۷۲ واحد کاهش به رقم ۱۸ هزار و ۵۹۰ واحد ایستاد. در این بازار ۱۷۲ هزار معامله به ارزش ۷۰ هزار و ۲۲۲ میلیارد ریال انجام شد.

پلیمر آریاساسول نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل فولاد هرمزگان جنوب، پتروشیمی زاگرس، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، فرابورس ایران و مدیریت انرژی امید تابان‌پور نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس ایران داشتند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.