چهارشنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۱ Wednesday, 28 September , 2022 ساعت ×
«سیمیدکو» واحد نمونه صنعتی استان خراسان رضوی
28 تیر 1401 - 15:56
شناسه : 30505
برای سومین سال متوالی؛ مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن در نمایشگاه بین‌المللی مشهد با حضور احمد وحیدی وزیر کشور، برگزار شد و از شرکت سیمیدکو به عنوان واحد نمونه صنعتی خراسان رضوی تجلیل به عمل آمد.
ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد
پ
پ

به گزارش اخبار فلزات، احمد وحیدی وزیر کشور، در مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن در نمایشگاه بین‌المللی مشهد، ضمن تبریک به واحدهای نمونه خراسان رضوی، اظهار داشت: صنعتگران خراسان رضوی به دلیل موقعیت فرهنگی و جغرافیایی خود علاوه بر اینکه به اقتصاد و توسعه صنعتی منطقه توجه دارند، در شکل‌گیری تمدن اسلامی نیز نقش پیش رو ایفا می‌کنند و باید پیشگامی خود را در این عرصه حفظ کنند.

این همایش با حضور وزیر کشور، استاندار خراسان رضوی و مسئولین این استان به منظور تجلیل از واحدهای نمونه صنعتی سال ۱۴۰۱ این استان برگزار و شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) برای سومین سال متوالی، موفق به کسب عنوان واحد نمونه صنعتی خراسان رضوی شد و از زحمات محمد مدنی‌فر مدیرعامل این شرکت، تجلیل به عمل آمد و انتخاب سیمیدکو برای سومین سال پیاپی به عنوان واحد نمونه صنعتی استان، حاصل ارزیابی تخصصی واحدهای معادن و صنایع معدنی استان است.

گفتنی است، شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) یکی از تولیدکنندگان مطرح گندله و کنسانتره سنگ‌آهن در کشور با مجموع ظرفیت تولید دو میلیون و ۵۰۰ هزار تن کنسانتره و دو میلیون و ۵۰۰ هزار تن گندله در سال است. این واحد صنعتی و معدنی در زنجیره تولید فولاد کشور گروه فولاد خوزستان در منطقه معدنی سنگان شهرستان خواف استان خراسان رضوی فعالیت دارد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.