پنج شنبه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 1 June , 2023 ساعت ×
شاخص بورس به یک میلیون و ۳۰۰ واحد رسید
27 دی 1400 - 14:31
شناسه : 23155
براساس گزارش‌های منتشر شده، در ادامه روند نزولی بازار سرمایه شاخص کل بورس امروز هم کاهشی بود و در مرز یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد قرار گرفت.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش ایسنا، شاخص کل بورس امروز با ۴۲۷۱ واحد کاهش در رقم یک میلیون و ۳۰۶ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم وزن هم با ۱۳۹۴ واحد نزول رقم ۳۴۵ هزار و ۸۴ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار ۳۱۳ هزار معامله به ارزش ۳۲ هزار و ۵۱۸ میلیارد ریال انجام دادند.

ملی صنایع مس ایران، بانک ملت، فولادمبارکه اصفهان، پتروشیمی فناوران و سرمایه‌گذاری غدیر نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل ایران خودرو و گسترش نفت و گاز پارسیان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس ایران تنها با سه واحد افزایش در رقم ۱۷ هزار و ۸۷۵ واحد ایستاد. در این بازار ۱۵۰ هزار معامله به ارزش ۱۴۹۸ میلیارد ریال انجام شد.

صنعتی مینو، فرابورس ایران، پتروشیمی تندگویان، بیمه اتکایی ایرانیان، بیمه سامان و بیمه پاسارگاد نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل سنگ‌آهن گهرزمین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس داشتند. در بازار امروز هم زور صف‌های فروش به صف‌های خرید چربید به طوری که ۳۹ نماد به ارزش ۹۳۴ میلیارد ریال صف خرید و ۱۱۷ نماد به ارزش ۳۴۴۱ میلیارد ریال صف فروش بودند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.