دوشنبه, ۱۷ بهمن , ۱۴۰۱ Monday, 6 February , 2023 ساعت ×
شاخص بورس ۱۷ هزار واحد رشد کرد
14 اسفند 1400 - 14:03
شناسه : 25358
براساس گزارش‌های منتشر شده، بازار سرمایه بورس برخلاف روزهای گذشته روندی صعودی داشت و شاخص بورس توانست بیش از ۱۷ هزار واحد افزایش یابد.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس امروز با ۱۷ هزار و ۶۲۷ واحد افزایش تا رقم یک میلیون و ۲۹۸ هزار واحد صعود کرد. شاخص کل با معیار هم‌وزن هم ۱۶۴۱ واحد افزایش یافت و رقم ۳۳۵ هزار و ۸۰۴ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار ۴۴۵ هزار معامله به ارزش ۵۳ هزار و ۸۰۶ میلیارد ریال انجام دادند.

ملی صنایع مس ایران، معدنی و صنعتی چادرملو، سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، پتروشیمی پردیس، سرمایه‌گذاری غدیر و بانک ملت نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس ایران با ۴۶ هزار واحد افزایش در رقم ۱۷ هزار و ۶۸۸ واحد ایستاد. در این بازار ۲۲۵ هزار معامله به ارزش ۲۸ هزار و ۵۷۶ میلیارد ریال انجام شد.

بیمه پاسارگاد، پالایش نفت لاوان، پتروشیمی تندگویان، مجتمع جهان فولاد سیرجان و پتروشیمی مارون نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل پویا زرکان آق‌دره و نفت ایرانول نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس ایران داشتند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.