یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱ Sunday, 5 February , 2023 ساعت ×
صعود شاخص بورس
07 فروردین 1401 - 18:23
شناسه : 25928
براساس گزارش‌های منتشر شده، در ادامه روند صعودی در بازار سرمایه شاخص کل بورس امروز توانست دوباره وارد کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد شود.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس در دومین روز معاملاتی خود در سال جدید توانست با ۱۲ هزار و ۷۳۰ واحد افزایش تا رقم یک میلیون و ۴۰۳ هزار واحد صعود کند. شاخص کل با معیار هم‌وزن هم ۳۰۳۷ واحد افزایش یافت و رقم ۳۵۳ هزار و ۵۸۲ واحد را ثبت کرد.در این بازار ۴۴۶ هزار معامله به ارزش ۴۲ هزار و ۷۵۷ میلیارد ریال انجام شد.

فولادمبارکه اصفهان، فولاد خوزستان، پالایش نفت تهران، سرمایه‌گذاری غدیر، ملی صنایع مس ایران، معدنی و صنعتی گل‌گهر و شرکت ارتباطات سیار ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس ایران توانست ۲۰۵ واحد افزایش یابد و به رقم ۱۸ هزار و ۷۵۹ واحد برسد. در این بازار ۱۹۱ هزار معامله به ارزش ۱۱ هزار و ۶۸۴ میلیارد ریال انجام شد.

بیمه پاسارگاد، پلیمر آریاساسول، پتروشیمی زاگرس، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، نفت ایرانول، مجتمع جهان فولاد سیرجان و شرکت آهن و فولاد ارفع نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس ایران داشتند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.