جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲ Friday, 8 December , 2023 ساعت ×
عزم جدی فولاد اکسین برای جایزه ملی تعالی سازمانی ۹۹
11 بهمن 1399 - 20:37
شناسه : 6036
امروز شنبه ۱۱ بهمن اولین جلسه افتتاحیه ارزیابی تعالی سازمانی شرکت فولاد اکسین خوزستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با حضور کریم سلمان عضو هیات مدیره، امین ابراهیمی مدیرعامل و همه مدیران واحدهای شرکت و تیم ارزیاب به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد اکسین خوزستان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، در این جلسه که با تلاوت قرآن کریم و سرود ملی آغاز شد، کریم سلمان‌پور عضو هیات مدیره شرکت بیان کرد: امیدوارم که در مدت این ارزیابی با گزارش مناسب، بتوانیم نتیجه تلاش‌های همه کارکنان شاغل در شرکت فولاد اکسین خوزستان را ارائه دهیم.
وی گفت: نمودارها، گزارش‌ها و جداول تولید و مالی قطعا نشان دهنده تحول و جهش اکسین در سال ۹۸ و تداوم آن در سال ۹۹ است.
عضو هیات مدیره فولاد اکسین افزود: ما در سال ۹۸ و ۹۹ شاهد بیشترین لبخند رضایت از سوی کارکنان، مشتریان، تامین‌کنندگان و مسئولان بودیم که ناشی از تحول در میزان تولید، تنوع تولید، افزایش رضایت مشتریان و سودآوری شرکت می‌باشد.
امین ابراهیمی مدیر عامل شرکت فولاد اکسین نیز ضمن خوش آمد به تیم ارزیاب بیان کرد: اعتقاد ما براین است، یکی از معیارهایی که می‌تواند به مجموعه اکسین کمک کند تا در بازار رقابتی که در دنیا همواره در حال تغییر بوده سرآمد باشد و در مسیر پیشرفت و بهبود مستمر حرکت کند، حضور در رقابت‌هایی همچون جایزه تعالی سازمانی می باشد.
وی افزود: مطمئنا ارزیابی‌های که در این جلسه انجام می‌گیرد در راستای پیشرفت اکسین بوده و بی‌شک این مجموعه به بهترین شکل پاسخ خواهد داد.
مدیر عامل فولاد اکسین تصریح کرد: امیدواریم درپایان بتوانیم پروژهای بهبود مناسبی را برای اهداف ۱۴۰۰ استخراج کنیم و به هدف اصلی خودمان که رشد تعالی می‌باشد برسیم.
وی در بخش دیگر از سخنان خود ضمن ارائه گزارش کاملی از وضعیت این شرکت گفت: تحولات و اتفاقات خوبی که از انتهای ۹۷ تا کنون در مجموعه اکسین رقم خورده و شرکت را وارد مدار سودآوری کرده است، حاصل مشارکت و اعتمادسازی میان ذینفعان شرکت به‌خصوص مشتریان وکارکنان بوده که بسیار حائز اهمیت است.
در ادامه مهندس مرتضی روغنی ارزیاب ارشد جایزه تعالی سازمانی ضمن معرفی اعضا این گروه پنج نفره، بر ضرورت تعالی سازمانی پرداخت و اهداف جایزه ملی تعالی سازمانی را ایجاد فضای رقابتی برای تعالی سازمانی، ایجاد فضای مناسب برای تبادل تجربیات موفق و تشویق سازمان‌ها برای انجام خودارزیابی عنوان کرد.
مهندس روغنی با تقدیر از گزارش جامع ارائه شده گفت: احساس غرور می‌کنم از این بابت که چنین امکانات و پتانسیلی به همت همه شما به این موفقیت‌ها رسیده و انشالله با مدیریت خوب مدیرعامل این شرکت و مدیران خود این روند تداوم خواهد داشت.
این جلسه در راستای رعایت پرتکل‌های بهداشتی کرونا به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.