یکشنبه, ۶ فروردین , ۱۴۰۲ Sunday, 26 March , 2023 ساعت ×
عقب‌گرد بورس کماکان ادامه داد
11 آذر 1400 - 12:10
شناسه : 21257
براساس گزارش‌های منتشر شده، بورس طی هفته جاری در مدار نزول حرکت کرد و روند کاهشی شاخص کل بورس تا جایی ادامه یافت که این شاخص‌ طی مدت اخیر برای چندمین بار به زیر یک میلیون و ۳۵۰ واحد سقوط کرد.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، بورس هفته را با چراغ قرمز آغاز کرد؛ به طوری که در روز شنبه شاخص کل بورس با ۲۷ هزار و ۴۴۲ واحد کاهش تا رقم یک میلیون و ۳۶۶ هزار واحد نزول کرد. همچنین در روزهای یکشنبه و دوشنبه به ترتیب بازار سرمایه روزی پرنوسان را پشت سر گذاشت و در حالی که توانسته بود تا یک میلیون و ۳۶۹ هزار واحد افزایش یابد کار خود را در حالی به پایان برد که در رقم یک میلیون و ۳۶۸ هزار واحد و شاخص کل بورس با ۴۱۸۳ واحد کاهش در رقم یک میلیون و ۳۶۳ هزار واحد و در روز سه شنبه هم با ۶۸۴۵ واحد نزول تا رقم یک میلیون و ۳۵۷ هزار واحد کاهش یافت.

در نهایت بورس هفته جاری را در حالی به پایان برد که شاخص کل بورس به زیر یک میلیون و ۳۵۰ هزار واحد رسید. البته در روز چهارشنبه شاخص کل را بیش از ۱۷ هزار واحد کاهش رقم یک میلیون و ۳۴۰ هزار واحد را ثبت کرد.

بر اساس این گزارش، طی یک سال و نیم گذشته این برای چندمین بار است که شاخص کل بورس به زیر یک میلیون و ۳۵۰ هزار واحد سقوط می‌کند و این اتفاق در حالی رخ داده که تحلیلگران بر این باورند و گزارش‌های شرکت‌های بورسی و همچنین قیمت‌ها در بازارهای جهانی مثبت و صعودی است و در کنار از دست رفتن اعتماد سرمایه‌گذاران به بازار سرمایه برخی ابهامات سیاسی و اقتصادی از جمله قیمت‌گذاری دستوری وضعیت مذاکرات وین و… به سقوط بورس دامن زد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.