سه شنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۲ Tuesday, 23 May , 2023 ساعت ×
عقب‌گرد مجدد شاخص بورس
24 آذر 1400 - 14:30
شناسه : 21849
براساس گزارش‌های منتشر شده، شاخص کل بورس که در ساعات میانی معاملات امروز توانسته بود روندی صعودی به خود بگیرد، در ساعات پایانی این روند را از دست داد و دوباره نزولی شد.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس امروز با ۱۳۷۵ واحد  افزایش در رقک یک میلیون و ۲۹۳ هزار واحد ایستاد. این در حالی است که شاخص کل با معیار هم وزن ۹۶۰ واحد کاهش یافت و به رقم ۳۴۴ هزار و ۵۰۵ واحد رسید. معامله گران این بازار ۳۲۲ هزار معامله به ارزش ۳۵ هزار و ۵۱۶ میلیارد ریال انجام دادند.

در این بازار امروز ۱۴۱ نماد مثبت و ۲۳۹ نماد منفی بود که از میان آن‌ها توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، ملی صنایع مس ایران، پتروشیمی فناوران، معدنی و صنعتی چادر ملو و پتروشیمی نوری نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل ایران خودرو و مبین انرژی خلیج فارس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه، شاخص کل فرابورس ایران ۲۰ واحد کاهش یافت و به رقم ۱۸ هزار و ۵۷۰ واحد رسید. معامله گران این بازار ۱۵۷ هزار معامله به ارزش ۱۹ هزار و ۹۴۷ میلیارد ریال انجام دادند.

۱۰۰ نماد فرابورسی مثبت و ۱۵۳ نماد منفی بود که از میان آن‌ها پتروشیمی زاگرس، پلمیر آریاساسول، تولیدات پتروشیمی قائد بصیر و صنایع مادیران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، شرکت آهن و فولاد ارفع و سنگ‌آهن گهرزمین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس ایران داشتند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.