چهارشنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۱ Wednesday, 28 September , 2022 ساعت ×
عملکرد بسیار خوب فولاد هرمزگان در اجرای سیاست‌های ابلاغی
15 مرداد 1401 - 8:45
شناسه : 30964
جلسه افتتاحیه ارزیابی شرکت‌های گروه فولاد مبارکه، با حضور عطاالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزکان، محسن تابش عضو هیئت مدیره، معاونان و مدیران شرکت فولاد هرمزگان و ارزیابان گروه فولاد مبارکه در سالن کنفرانس فولاد هرمزگان در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار شد.
ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی شرکت فولاد هرمزگان
پ
پ

به گزارش اخبار فلزات، در جلسه ارزیابی شرکت‌های گروه فولاد مبارکه که روز چهارشنبه ۱۲ مرداد ماه به‌منظور ارزیابی اهداف استراتژیک و ارزیابی سیاست‌های ابلاغی برگزار شد، ارزیابان، ضمن ابراز رضایت از نتایج ارزیابی سال‌های گذشته و سرآمد خواندن فولاد هرمزگان در همه زمینه‌ها میان شرکت‌های گروه فولاد مبارکه، انتظارات خود را از معاونت‌ها، مدیران و سرپرست‌های واحدهای فولاد هرمزگان برای همکاری هرچه بیشتر بیان کردند.

مجید مونسان، سرارزیاب گروه فولاد مبارکه بیان کرد: فولاد هرمزگان همواره جزو شرکت‌های پیشرو در گروه فولاد مبارکه بوده است و در این ارزیابی نیز این موضوع به وضوح مشاهده شد. به ویژه آنکه در اجرای طرح‌های توسعه‌ای، فولاد هرمزگان مصمم بوده و سال گذشته نسبت به عملیاتی کردن طرح‌های بزرگی اقدام کرده است .

عطاالله معروفخانی در این نشست تاکید کرد: فولاد هرمزگان، سال گذشته در سایر حوزه‌ها عملکرد درخشانی از خود برجای گذاشت و رکوردهای خوبی را ثبت کرد. پرچم فولاد هرمزگان در بین شرکت‌های گروه فولاد مبارکه بالا بوده و شرکت ما به‌عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های گروه فولاد مبارکه در بین فولادسازان خوش درخشیده است.

انتهای پیام//

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.