دوشنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۲ Monday, 25 September , 2023 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
قیمت مس ۰٫۲ درصد رشد پیدا کرد
09 شهریور 1402 - 12:39
شناسه : 35713
روز چهارشنبه هشتم شهریور ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 19 دلار افزایش یافت و به هشت هزار و 394 دلار رسید.
ارسال توسط : منبع : فلزات آنلاین
پ
پ

به گزارش «فلزات‌نیوز»، قیمت مس در روز ‌چهارشنبه هشتم شهریور ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز سه‌شنبه هفتم شهریور ماه، ۰٫۲ درصد معادل ۱۹ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۰٫۲ درصد رشد را تجربه کرد و به هشت هزار و ۳۹۴ دلار رسید. قیمت مس در روز سه‌شنبه هفتم شهریور ماه، هشت هزار و ۳۷۵ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز چهارشنبه هشتم شهریور ماه، ۰٫۵ درصد معادل ۳۹ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، افزایش و نسبت به هفته پیشین، ۰٫۳ درصد رشد داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار ۱ قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز چهارشنبه هشتم شهریور ماه، با افزایش یک هزار و ۵۷۵ تنی، از ۹۷ هزار و ۵۲۵ تن به ۹۹ هزار و ۲۲۵ تن رسیده است.

طبق نمودار ۲، روز چهارشنبه هشتم شهریور ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۴۱ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به سه‌شنبه هفتم شهریور ماه،با افزایش ۲۰ دلار بر تن همراه بوده است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.