دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲ Monday, 29 May , 2023 ساعت ×
لزوم مشارکت معادن و صنایع برای انتقال آب به بافق
05 دی 1400 - 10:57
شناسه : 22227
نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی گفت: معادن برای انتقال آب یا باید مشارکت داشته باشند و یا خود با برنامه‌ریزی خطوط انتقال آب را به این شهرستان بیاورند.
ارسال توسط : منبع : خبرگزاری صدا و سیما
پ
پ

به گزاش اخبارفلزات، محمدرضا صباغیان نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران-بافق، اظهار داشت: در این شهرستان همه چیز متاثر از سنگ‌آهن است، اما در کنار کار استخراج معدن، متاسفانه هیچگونه فعالیتی در حوزه توسعه‌ برای آن انجام نشده است.

وی افزود: معادن و صنایع برای انتقال آب یا باید مشارکت داشته باشند و یا خود با همکاری و برنامه‌ریزی خطوط انتقال آب را به این شهرستان بیاورند. علاوه بر این باید در بحث آموزش، بیمارستان، فرودگاه، جاده سیروس آباد و دیگر مسائل و نیاز‌های این شهرستان، شرکت‌ها و معادن نیز حضور داشته باشند و با برنامه این کار‌ها را پیش ببرند.

نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی درپایان خاطرنشان کرد: مطالباتی که مردم دارند مانند ادامه پیدا کردن واحد‌های تولیدی و صنعتی، تبدیل وضعیت همه کارگران و… همه بر اساس صورت جلسات و مستندات است. همچنین جذب بر اساس شایستگی‌ها، اعلام عمومی جذب نیرو و توجه به شورای کارگری از جمله درخواست‌هایی است که از مدیرعامل جدید داریم.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.