جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲ Friday, 8 December , 2023 ساعت ×
مشارکت گل‌گهر در مسئولیت‌های اجتماعی استان
09 دی 1399 - 7:32
شناسه : 4337
دکتر علی زینی وند استاندار کرمان دیروز دوشنبه در نخستین جلسه کاری اش در تهران با جمشید ملارحمان، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر دیدار و گفت وگو کرد. در این دیدار روند اجرای طرح‌های توسعه ای گل گهر مورد بررسی قرار گرفت.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل از پیام آوران معدن و فولاد، دکتر علی زینی وند استاندار کرمان دیروز در نخستین جلسه کاری اش در تهران با جمشید ملارحمان، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر دیدار و گفت وگو کرد. در این دیدار روند اجرای طرح های توسعه ای گل گهر مورد بررسی قرار گرفت.
مدیرعامل این شرکت همچنین درباره طرح های مسئولیت اجتماعی شرکت در شهرستان سیرجان هم توضیحاتی ارایه کرد. دکتر زینی وند با تشکر از نقش موثر گل گهر در اجرای طرح های کلانی مانند انتقال آب خلج فارس به استان بر تداوم و تقویت این رویکرد تاکید کرد.
استاندار کرمان گفت: «ما در پی تحقق توسعه متوازن در استان هستیم و شرکت های بزرگ همچون گل گهر باید با همین رویکرد به اجرای طرح های اقتصادی استان وارد شوند». استفاده از ظرفیت گل گهر برای تامین مالی طرح‌های اقتصادی استان از مسیر بازار سرمایه یکی دیگر از نکات مورد تاکید زینی وند بود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.