چهارشنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۱ Wednesday, 25 January , 2023 ساعت ×
نادری سکان تاصیکو را به دست گرفت
25 اسفند 1400 - 13:29
شناسه : 25833
مدیر عامل و نایب رییس هییت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی طی حکمی امیرحسین نادری را به عنوان سرپرست جدید شرکت سرمایه‌گذاری صدر‌ تامین منصوب کرد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، امیرحسین نادری مدیرعامل اسبق ومعادن با ۲۳ سال تجربه فعالیت در حوزه فولاد و صنایع معدنی و مدیریت در شرکت‌های مختلف صنعتی و بورسی یکی از مدیران باتجربه و خوشنام در این حوزه است.

مدیرعامل شرکت‌های ملی فولاد ایران و سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، ریاست و عضویت هییت‌مدیره شرکت‌های فولادمبارکه اصفهان، فولاد خراسان، ذوب‌آهن اصفهان، معدنی و صنعتی گل‌گهر، فولاد هرمزگان، فولاد تاراز، فولاد متیل و همچنین مشاور رییس هیات عامل در سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی از جمله سوابق مدیریتی وی هستند.

نگاهی به کارنامه فعالیت نادری در شرکت سرمایه‌گذاری ومعادن به عنوان آخرین شرکتی که مدیریت آن را بر عهده داشت نشان می‌دهد طی مدت حدود یکسال مدیریت وی، برنامه‌های توسعه‌ای مختلفی در این شرکت آغاز شد که  مهم‌ترین آن‌ها پروژه «فولاد کردستان»، تشکیل بزرگ‌ترین کنسرسیوم معدنی کشور و برنده شدن مزایده معدن مس و طلای «جانجا»، آغاز اکتشاف تکمیلی در استان اردبیل، خرید سهام مدیریتی شرکت بین‌المللی مهندسی ایران و توسعه زیرساخت‌های معدنی (انرژی و سوخت و حمل و نقل دریایی و ریلی) بود.

همچنین به نظر می‌رسد ریسک‌پذیری، به‌روز بودن و توجه به اهداف کلان اقتصادی (خلق و توزیع متناسب ثروت در کشور) از دلایل اصلی موفقیت وی در حوزه مدیریت است.

گفتنی است، شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین یکی از شرکت‌های تحت پوشش شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) است که در حوزه صنایع مختلف معدنی فعالیت دارد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.