چهارشنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۱ Wednesday, 30 November , 2022 ساعت ×
وضعیت سبز بورس
22 تیر 1401 - 20:17
شناسه : 30281
بازار سرمایه امروز چهارشنبه 22 تیر ماه، برخلاف روزهای گذشته صعودی بود و شاخص کل بورس توانست بیش از 6 هزار واحد افزایش پیدا کند.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبار فلزات، شاخص کل بورس امروز با ۶ هزار و ۵۷ واحد افزایش تا رقم یک میلیون و ۴۹۰ هزار واحد صعود کرد. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز یک هزار و ۵۳۷ واحد افزایش یافت و رقم ۴۰۷ هزار و ۱۲ واحد را ثبت کرد. در این بازار ۲۹۶ هزار معامله به ارزش ۳۰ هزار و ۱۲۲ میلیارد ریال انجام شد.

شاخص‌های «پالایش نفت اصفهان»، «پالایش نفت بندرعباس»، «پالایش نفت تهران» و «پالایش نفت تبریز»، نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل «شرکت ملی صنایع مس ایران»، نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه، شاخص کل فرابورس توانست با ۱۱۰ واحد افزایش به رقم ۱۹ هزار و ۸۰۹ واحد برسد. در این بازار ۱۵۲ هزار معامله به ارزش ۱۶۵ هزار و ۹۰۸ میلیارد ریال انجام شد.

لازم به ذکر است که «پلیمر آریاساسول»، «آهن و فولاد غدیر ایرانیان»، «پالایش نفت لاوان» و «تولید برق عسلویه مپنا»، نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل «پتروشیمی زاگرس»، نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس داشتند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.