جمعه, ۱۹ خرداد , ۱۴۰۲ Friday, 9 June , 2023 ساعت ×
پایان روزی پرنوسان برای بازار بورس
21 دی 1400 - 15:18
شناسه : 22921
براساس گزارش‌های منتشر شده، شاخص کل بورس روزی پرنوسان را پشت سر گذاشت و در حالی که در ساعات میانی معاملات توانسته بود تا یک میلیون و ۳۳۸ هزار واحد افزایش یابد در ساعات پایانی روندی نزولی به خود گرفت.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس در طی روند پرنوسانی که امروز پشت سر گذاشت در نهایت با ۱۹۲۸ واحد افزایش در رقم یک میلیون و ۳۳۴ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم‌وزن هم یک هزار و ۲۸۵ واحد افزایش یافت و به رقم ۳۵۳ هزار و ۳۹۶ واحد رسید. در این بازار ۳۱۷ هزار معامله به ارزش ۲۳ هزار و ۹۶۱ میلیارد ریال انجام شد.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پتروشیمی پردیس، سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین و مبین انرژی خلیج‌فارس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و فولادمبارکه اصفهان، ایران خودرو و بانک ملت نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس ایران هم با ۴۷ واحد افزایش در رقم ۱۸ هزار و ۶۵ واحد ایستاد. در این بازار ۱۵۳ هزلار معامله به ارزش ۳۲ هزار و ۳۴ میلیارد ریال انجام شد.

پلیمر آریاساسول، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، صنعتی مینو، سرمایه‌گذاری صبا تامین، پتروشیمی زاگرس و پتروشیمی تندگویان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل پتروشیمی مارون نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس ایران داشتند. در معاملات امروز ۶۲ نماد به ارزش یک هزار و ۱۹۹ میلیارد ریال صف خرید و ۶۱ نماد به ارزش دو هزار و ۴۴۸ میلیارد ریال صف فروش بودند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.