پنج شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۲ Thursday, 7 December , 2023 ساعت ×
کرامت انسانی اولویت اصلی فولاد خوزستان
28 مهر 1400 - 9:34
شناسه : 19395
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان مطرح کرد؛ مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در جلسه کمیته راهبری که روز سه‌شنبه با حضور قائم مقام‌ها، معاونان و جمعی از مدیران به صورت مجازی برگزار شد، از کارکنان پیمانکار به عنوان یاوران صادق شرکت نام برد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد خوزستان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولادد خوزستان در جلسه کمیته راهبری شرکت، اظهار داشت: رسیدگی به وضعیت معیشتی و حفظ کرامت انسانی کارکنان اولویت اول فولاد خوزستان است. لذا در حوزه حفظ حقوق کارکنان پرتلاش شرکت‌های پیمانکاری، پرداخت حقوق به موقع آن‌ها و حداکثر ظرفیت‌های قانونی که حق آن‌ها تلقی می‌شود که راهکاری قانونی برای انجام آن‌ها وجود دارد، هرگز دریغ نکرده و نخواهیم کرد. هرگونه ابلاغ قانونی که شامل شرکت فولاد خوزستان شود، همان طور که در حوزه‌های دیگری همچون بهبود پرداخت‌ها، حفظ سلامت و واکسیناسیون کارکنان انجام شده است در این حوزه نیز برای پیمانکاران عزیز و پرتلاش با کمال میل انجام خواهیم داد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به تعویق افتادن آزمون استخدامی و عدم امکان ارتقای کارشناسی، به پیشنهاد کمیته عالی منابع انسانی بحث ارتقای افقی کارکنان که بیش از ١١ ماه روی آن کار کارشناسی شده است، به سرعت در این کمیته مورد بررسی قرار گرفته و با کمک مشاور به مرحله اجرا در خواهد آمد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.