سه شنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۲ Tuesday, 5 December , 2023 ساعت ×
کسب تندیس پنجمین دوره جایزه مسئولیت‎های اجتماعی توسط ذوب‌آهن
11 بهمن 1399 - 11:44
شناسه : 5979
پنجمین دوره جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت ۷ و ۸ بهمن ماه هم زمان با پنجمین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد مدیریت بحران با حضور صاحبان صنایع و بنگاه‌های مختلف کشور در محل دانشگاه خاتم تهران برگزار گردید و ذوب آهن اصفهان توانست تندیس برنزی پنجمین دوره جایزه مسئولیت اجتماعی را کسب کند.
ارسال توسط : منبع : ذوب‌آهن اصفهان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، مهرداد اسماعیلی مدیر آبرسانی شرکت ذوب‌آهن گفت: امروزه سازمان‌ها باید تلاش نمایند تا با برنامه‌ریزی و سازمان‌دهی به سطح وسیع‌تری از نیازهای ذی‌نفعان، پاسخ‌گو باشند و این همان مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها است.
وی رویکرد جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت را محافظت از سرمایه‌های مختلف سازمان دانست و افزود: این سرمایه‌ها صرفاً سرمایه‌های اقتصادی و انسانی نبوده و شامل سرمایه‌های اجتماعی و طبیعی نیز می‌باشد       .
اسماعیلی گفت: خوشبختانه پایبندی به مسئولیت اجتماعی تبدیل به یک فرهنگ در ذوب آهن اصفهان شده و این وظیفه در قبال منطقه، استان و حتی کشور بارها و بارها اجرا شده است. از این رو، کسب تندیس برنزی مسئولیت‌های اجتماعی به‌عنوان یک موفقیت بزرگ برای این شرکت به‌حساب می‌آید.
مدیر آبرسانی شرکت ذوب‌آهن خاطر نشان کرد: یکی از عوامل مهم کسب این تندیس کاهش مصرف آب بود زیرا ذوب‌آهن توانسته با توجه به موقعیت جغرافیایی که در منطقه خشک قرار دارد مصرف آب خود را با افزایش تولید کاهش دهد.  
وی با اشاره به کاهش ۵۰ درصدی مصرف آب نسبت به ۱۵ سال گذشته گفت: خرید پساب شهرستان‌های اطراف، استفاده از پساب در سیکل‌های کثیف کارخانه نظیر خنک کردن سرباره، مدیریت مصرف آب و فشار از عواملی بود که با کنترل آن توانستیم مصرف آب در ذوب‌آهن را کاهش دهیم.
اسماعیلی تصریح کرد: ذوب‌آهن اصفهان برنامه‌های مختلفی برای کاهش مصرف آب دارد که تا سال ۱۴۰۲ این پروژه‌ها انجام خواهد شد .

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.