شنبه, ۲۰ خرداد , ۱۴۰۲ Saturday, 10 June , 2023 ساعت ×
کمیته مبارزه با فساد در صندوق بازنشستگی فولاد تشکیل شد
29 دی 1400 - 10:57
شناسه : 23296
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد از تشکیل کمیته مبارزه با فساد و سلامت اداری در این صندوق خبر داد و گفت: شفافیت و مبارزه با فساد سرلوحه برنامه‌های صندوق است.
ارسال توسط : منبع : ایرنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، حسین عامریان مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد، اظهار داشت: در راستای شفافیت هر چه بیشتر فعالیت‌های صندوق و شرکت‌های تابعه و مبارزه با فساد هیچ خط قرمزی نخواهیم داشت. لذا همه تلاش ما بر شفافیت در تصمیمات سازمانی و مبارزه با هرگونه تعارض منافع اشخاص حقیقی یا حقوقی با منافع صندوق فولاد استوار خواهد بود.

وی افزود: پیرو ابلاغ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر ایجاد واحد مستقل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخ‌گویی به شکایات در همه سازمان‌های تابعه وزارتخانه، این اداره کل نیز در ستاد صندوق بازنشستگی فولاد تشکیل و به‌طور رسمی فعالیت خود را از تاریخ یکم دی‌ماه آغاز کرده است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد، گفت: موضوع نظارت و بازرسی در صندوق از اهمیت زیادی برخوردار است و به همین دلیل تصمیم گرفته شد بازرسی به صورت یک واحد مستقل از حراست تشکیل شود. لذا نگاه بازرسی معطوف به پیشگیری و اصلاح روش‌های ناکارآمد است و این اداره کل به عنوان چشمان مدیریت صندوق به‌منظور صیانت از مجموعه فعالیت خواهد کرد.

عامریان در پایان با اشاره به انتصاب محمدعلی نوده به عنوان مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخ‌گویی به شکایات صندوق بازنشستگی فولاد، وی را مدیری پاک‌دست و دارای سوابق مدیریتی ارزنده در بخش‌های بازرسی سازمان‌ها دانست و خاطرنشان کرد: به مدیران‌عامل شرکت‌های تابعه ابلاغ کرده‌ایم با این اداره کل نهایت همکاری را به عمل آورند؛ چراکه فرصت آزمون و خطا نداریم. هر چند نگاه من به آینده است نه گذشته، اما اگر در جایی منافع ذی‌نفعان صندوق تضییع شده باشد به‌طور حتم در جهت احقاق حق ایشان اقدام خواهم کرد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.