چهارشنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۲ Wednesday, 31 May , 2023 ساعت ×
۲۷ تن سنگ معدن غیرمجاز در اسفراین کشف شد
30 دی 1400 - 9:00
شناسه : 23364
فرمانده انتظامی اسفراین از توقیف یک دستگاه تریلی کشنده حامل ۲۷ تن سنگ معدن غیر مجاز در روستای گراتی به ارزش بیش از دو میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، سرهنگ مجید یگانه پور فرمانده انتظامی اسفراین، اظهار داشت: در راستای اجرای طرح عملیاتی مبارزه با استفاده غیر مجاز از معادن و در پی خبری مبنی بر بارگیری سنگ معدن غیرمجاز توسط تعدادی از اهالی روستای گراتی، ماموران پاسگاه عباس‌آباد موفق به شناسایی یک دستگاه تریلی کشنده حامل سنگ معدن غیرمجاز شدند. لذا در بازرسی از این تریلی، ۲۷ تن سنگ معدن غیر مجاز کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به اینکه در این رابطه چهار نفر از ساکنان روستای گراتی بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند، افزود: خودروی توقیفی به پارکینگ منتقل و سنگ معدن کشف شده را تحویل اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دادیم.

فرمانده انتظامی اسفراین در پایان با بیان اینکه ارزش این مقدار سنگ معدن بیش از دو میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: اقدامات پلیس در راستای مبارزه با استفاده غیر مجاز از معادن در سطح شهرستان با قدرت ادامه دارد و از مردم انتظار می‌رود در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک، مراتب را بلافاصله از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.