سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ Tuesday, 16 April , 2024 ساعت ×
بانک‌ها عامل تحرک اقتصادی کشور
04 آذر 1400 - 9:41
شناسه : 20937
مدیرعامل بانک ملی ایران روز سه‌شنبه ۲ آذرماه ۱۴۰۰ طی نشستی با امین ابراهیمی و جمعی از قائم مقامان، معاونان و مدیران شرکت فولاد خوزستان در سالن کنفرانس ساختمان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی دیدار نمودند.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد خوزستان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، محمدرضا فرزین مدیرعامل بانک ملی ایران، اظهار داشت: طرح‌های فولادی محور اقتصاد کشور هستند. بانک ملی ایران آمادگی دارد، در حمایت از طرح‌های توسعه پشتیبانی‌های لازم را به عمل آورد؛ چراکه فولاد خوزستان یکی از شرکت‌های پیشرو در اشتغال و آبادانی کشور است.

تعامل بانک ملی و فولاد خوزستان توسعه به ارمغان می‌آورد

امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، گفت: با توجه به چشم‌انداز تولید فولاد در سال ۱۴۰۴، سهم شرکت فولاد خوزستان ۱۳٫۶ میلیون تن است. پیش‌بینی می‌شود حجم تولید محصول فولاد خوزستان در پایان سال ۱۴۰۲،  ۴٫۵ و در سال ۱۴۱۰ به ۱۳٫۶ میلیون تن برسد. در حال حاضر ۱۴۵ پروژه به ارزش ۲۳ هزار میلیارد و سه پروژه بزرگ توسعه اسلب عریض، احداث نیروگاه برق ۵۲۰ مگاواتی و کارخانه اکسیژن تعریف شده است.

وی افزود: بانک‌ها عامل تحرک اقتصاد کشور هستند، تعامل میان بانک ملی و فولاد خوزستان به توسعه و شکوفایی صنعت و به دنبال آن پویایی اقتصاد کشور منجر می‌شود. جامعه آماری یکصد هزار نفره خانواده بزرگ فولاد با انتظارات مختلف مالی، یکی از دغدغه‌های مهم شرکت فولاد خوزستان است.

هدف بانک ملی حمایت از واحدهای ارزش آفرین

حسن مونسان معاون مدیرعامل بانک ملی ایران در پایان خاطرنشان کرد: بانک ملی ایران بسته‌های ویژه‌ای برای گروه فولاد، خریداران و فروشندگان در بورس کالا در نظر گرفته است که در جشنواره ملی بدان پرداخته‌ایم. یکی از سیاست‌های بانک ملی حمایت از واحدهایی است که برای کشور ارزش آفرینی می‌کنند و سعی در قطع وابستگی به بیرون کشور دارند. در این راستا شرکت فولاد خوزستان یکی از مشتریان اصلی و برتر در ایفای تعهدات بانکی است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.