سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 18 June , 2024 ساعت ×
برگزاری سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران
04 آبان 1400 - 10:37
شناسه : 19625
رییس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران خبر داد: رییس انجمن تولیدکنندگان فولاد گفت: این رویداد با هدف کاهش نیاز ارزی در تامین قطعات و تجهیزات، دانش فنی و مهندسی و مواد مصرفی مورد نیاز از طریق ارائه فرصت‌های بومی‌سازی و ساخت داخل برگزار می‌شود.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان فولاد
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، بهرام سبحانی رییس انجمن تولیدکنندگان فولاد با اشاره به تعیین زمان جدید برگزاری سومین جشنواره و نمایشگاه‌ ملی فولاد ایران، اظهار داشت: این جشنواره و نمایشگاه با رویکرد بومی‌سازی و توسعه تکنولوژی و در راستای بهره‌برداری حداکثری از توانمندی‌های داخلی زنجیره آهن و فولاد کشور از سنگ‌آهن تا محصول نهایی تعریف شده و قرار بود خردادماه در هتل المپیک تهران برگزار شود که با عدم موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا به تعویق افتاده بود.

وی افزود: پس از شتاب خوبی که در واکسیناسیون عمومی صورت گرفته و با توجه به پایداری نسبی وضعیت کنترل کرونا، این رویداد بزرگ ملی بعد از کسب مجوزهای لازم و در صورت مساعد بودن شرایط، به صورت ترکیبی (حضوری و مجازی) و همچنین پخش زنده تلویزیونی از ۱۹ تا ۲۱ بهمن ماه سال جاری و مقارن با دهه مبارک فجر در هتل المپیک برگزار خواهد شد.

رییس انجمن فولاد، گفت: سومین جشنواره ملی فولاد با حضور مقامات، مسئولان دولت و حاکمیت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران شرکت‌های فولادی و معدنی کشور برگزار می‌شود و تامین‌کنندگان داخلی برگزیده مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

سبحانی بیان کرد: این رویداد با هدف کاهش نیاز ارزی در تامین قطعات و تجهیزات، دانش فنی و مهندسی و مواد مصرفی مورد نیاز از طریق ارائه فرصت‌های بومی‌سازی و ساخت داخل برگزار می‌شود و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، ایمیدرو و  شرکت‌های بزرگ فولادی و معدنی در آن مشارکت دارند.

وی در پایان با اشاره به جزئیات سومین جشنواره و نمایشگاه‌  ملی فولاد ایران، خاطرنشان کرد: سومین جشنواره فولاد شامل مراسم افتتاحیه، نمایشگاه اختصاصی، پنل تخصصی وکارگاه‌های آموزشی و اختتامیه است که بخشی از آن به تقدیر از برگزیدگان و اهدای جایزه ملی فولاد ایران و همچنین برگزاری میز تعمیق ساخت داخل در زنجیره فولاد با حضور مقامات و مدیران صنعتی و معدنی کشور اختصاص خواهد یافت.

شایان ذکر است که مشارکت‌کنندگان و متقاضیان محترم جهت ثبت‌نام یا دریافت اطلاعات تکمیلی می‌توانند به سایت Events.steeliran.org مراجعه یا با دبیرخانه جشنواره به شماره ۴-۸۸۵۵۱۷۰۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.